İstanbul Milli Eğitim Atamalarında Eğitim Bir Sen Rüzgarı

İstanbul Milli Eğitim Atamalarında Eğitim Bir Sen Rüzgarı esti.

Eğitim 06.10.2023, 20:34 06.10.2023, 20:53
İstanbul Milli Eğitim Atamalarında Eğitim Bir Sen Rüzgarı

İstanbul Milli Eğitim Atamalarında Eğitim Bir Sen Rüzgarı esti. 

İl Milli Eğitim Müdür yardımcılıkları ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ypaılan atamalarda Eğitim Bir Sen Şube ve İlçe  Yöneticilerinin atanması dikkatlerden kaçmadı.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İken Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan isim Emrullah AYDIN EBS İstanbul 1 Nolu Şube Eski Başkanı olarak görev yaptı.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan isim İsmail YILDIRIM Eğitim Bir Sen İstanbul 3 Nolu Şube Teşkilattan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı idi. 

İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına atanan Cankurtaran Öğretmenevi Müdürü Durmuş Kahriman, Eğitim Bir Sen İstanbul 2 Nolu Şube Mali İşlerden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı idi.

 Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi Müdürü Sedat Işık Eğitim Bir Sen İstanbul 6 Nolu Şube Beşiktaş temsilcisi olarak görev yapmaktaydı.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit YENTÜRün stamalarda sendika bir denge gözeterek tüm isimleri Eğitim Bir Sen ile ortaklaşa belirlediği ve her şubeye bir isim atayacak şekilde kontenjan ayrıdığı görülmektedir. 

Atanan isimlerin Eğitim Bir Sen yöneticisi olmaları bu görevlerine atanmaya herhangi bir engel değildir. Engin tecrübe ve birikimleri ile Milli Eğitim camiasına hizmet edeceklerinden kimseni şüphesi yoktur. 

Atanan isimlere yeni  görevlerinde başarılar dileriz. 

Ajanskamu-Özel Haber

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı