TUZLA HEM SERGİSİ GÖZ KAMAŞTIRDI

Tuzla Halk Eğitimi Sergisi protokolün katılımıyla açıldı.

Eğitim 22.06.2022, 22:02
TUZLA HEM SERGİSİ GÖZ KAMAŞTIRDI

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Kapsamında Tuzla Halk Eğitimi Merkezi’nin Geleneksel Yıl Sonu Etkinliklerinin Açılışı Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı’nın Eşi Başhekim Fatma Yazıcı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu ve Diğer Kurum Amirleri, STK Temsilcileri, Okul Müdürleri ve Çok Sayıda Vatandaşımızın Katılımı İle Gerçekleştirildi.

Açılışta Konuşan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, Birbirinden Çok Farklı Alanlarda Verdikleri Eğitim Hizmetleri Hakkında Bilgiler Vererek Halk Eğitimi Merkezinin Tüm İmkanlarını Vatandaşların Ayağına Götürerek Herkese Her Yerde Eğitim İlkesiyle Hareket Ettiklerinin Bir Kez Daha Altını Çizdi. Tuzla Kaymakamı Ali Akça da Kurdele Kesimi Öncesi Yaptığı Konuşmasında Toplumlarda Köklü ve Etkin Değişimlerin Ancak ve Ancak Eğitimle Mümkün Olacağına Vurgu Yaparak Bu Anlamda Her Yaş Grubundan Vatandaşımıza Halk Eğitimi Merkezi Aracılığıyla Ulaşılmasını Oldukça Önemli Gördüğünü Belirtti ve Merkezin Çalışmalarını Yakından Takip Ettiğini Söyledi.

Tuzla Halk Eğitim Merkezi’nde 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında Hazırlanan Gümüş İşlemeciliği ve Kazaz, Cam İşleme-Cam Füzyon, Saç ve Cilt Bakımı, Makine Nakış, El Nakışı, Resim, Giyim, Şiş Örücülüğü, Kabak İşleme, Ahşap Boyama ve Nakış, Takı Tasarım Kursiyerlerinin Ürünleri Konukların Beğenisine Sunuldu. Davetliler Hazırlanan El Emeği Ürünleri Yakından İnceledi. Geri Dönüştürülen Malzemelerle Oluşturulan Kütüphane de Davetlilerin Oldukça İlgisini Çekti ve Beğenisini Kazandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 28 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı