Akaryakıta yeni bir zam daha geliyor! Cumartesiden önce depoları doldurun!

Akaryakıt fiyatlarına henüz geçtiğimiz günlerde üst üste zamlar geldi. O zamların pompaya yansıması henüz hazmedilememişken yeni bir zam haberi daha duyuruldu. Cumartesi günü akaryakıta 1 TL 48 kuruş daha zam geleceği açıklandı.

Ekonomi 24.10.2023, 20:40
Akaryakıta yeni bir zam daha geliyor! Cumartesiden önce depoları doldurun!

Akaryakıt fiyatlarındaki artış tüm araç sahiplerini oldukça müşkül durumlara sokuyor. Araçların masrafları vergiler, muayeneler ile beraber artarken birde akaryakıt fiyatlarının katlanarak artması vatandaşları oldukça zorluyor. Bununla beraber akaryakıt fiyatlarına üst üste gelen zamlar devam ediyor. Henüz geçtiğimiz günlerde akaryakıt fiyatlarına bir zam gelmişken bugün açıklanan haberle cumartesi gününde akaryakıta yeni bir zam daha geleceği açıklandı. İşte tüm detaylar...

Akaryakıta yeni bir zam daha geliyor!

Araç sahiplerine kötü haber yeni gelen zammın ardından çok tez geldi. Araç sahiplerini üzecek yeni bir zam haberi cumartesi günü için duyurulurken bu zammında 1 TL 48 kuruş oranında olacağı belirtildi. Akaryakıt fiyatlarının katlanarak artmaya devam etmesi vatandaşların tepkilerini büyütürken araçların kontaklarının kapatılmasına da sebep oluyor.

Açıklanan bilgilere göre akaryakıt fiyatları şu an

İstanbul Avrupa Yakasında 35.09 kuruşa,

Anadolu Yakasında 35 lira 04 kuruşa,

Ankarada 35 lira 72 kuruşa,

İzmirde 35 lira 82 kuruşa satılıyor.

Araç sahiplerinin akaryakıt fiyatlarına tepkileri!

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlardan sonra araç sahiplerinden biri "Küçücük indirimlerden sonra yüklü bindirimlere alıştık. Hükümet akaryakıta zam yapmaya doymuyor. 2024de akaryakıtın litre fiyatının 60 TLye çıkacağını söyleniyor. Böyle bir zam yapılırsa aracı olan satar, satmayan da deposunu dolduramaz. Yollarda şirket araçlarını görürüz" ifadeleri ile olaya karşı durumun vahametini gözler önüne seriyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı