Bankalardan, yüksek mevduat faiz oranı. İşte o bankalar

Bankalardan, mevduat faiz haberleri tek tek gelemeye devam ediyor! Peki en çok faiz oranını hangi banka sunuyor?

Ekonomi 19.11.2023, 12:08
Bankalardan, yüksek mevduat faiz oranı. İşte o bankalar

Vakıfbank, Denizbank, Akbank, İNG Bank, Ziraat Bankası ve TEB, mevduat faiz oranlarında güncelleme yaptıklarını resmi web sitesi üzerinden duyurarak müşterilerinin hizmetine sundu. Bankaların sunmuş olduğu mevduat faiz oranları işte sizlerle...

Son zamanlarda oldukça popüler yatırım aracı olan, vadeli mevduat hesapları, düşük risk ve sabit getiri sağlayarak finansal rahatlık sunarken, bankalar müşteri portföyünü genişletmek adına, mevduat faiz oranlarında güncellemeye giderek, yatırımcıların dikkatine çekmeye yönelik hamlelerde bulunuyor.

Bankalar, vadeli mevduat faizlerini açıkladı!

Kazanç sağlamanın en avantajlı ve çok tercih yollarından birisi olan vadeli mevduat hesabı, yatırımcıların odak noktası olmaya devam ederken, bankalardan mevduat hesabı ile ilgili kampanya üstüne kampanya gelemeye devam ederken, mevduat kampanyası dahilinde en yüksek getiri imkanı ise Akbank’tan geldi.

Güncel mevduat faiz oranı nedir?

Yatırımcılara ek gelir imkanı sunan mevduat hesapları düşük risk ve sabit getiri sağlayarak finansal rahatlık sunmasından dolayı, yatırımcılar tarafından oldukça yoğun talep görmesi nedeniyle, bankalar mevduat faiz oranlarında güncelleme yaparak, yatırımcıların dikkatine çekmeye yönelik hamlelerde bulunuyor. Mevduat faiz oranlarında güncelleme yaparak yatırımcıların dikkatini çekmeye yönelik hamlelerde bulanan Vakıfbank, Denizbank, Akbank, İNG Bank, Ziraat Bankası ve TEB, Standart Vadeli mevduat faiz oranları şu şekilde yer alıyor;

TEB – Türk Ekonomi Bankası Marifetli hesap dahilinde yüzde 40 faiz oranı ile birlikte, 3 bin 331 TL 51 kuruş net kazanç sağlıyor.

ING e-Turuncu hesap yüzde, 40 faiz oranı dahilinde, 3 bin 331 TL 51 kuruş net kazanç fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası Vadeli TL Mevduat hesabı dahilinde yüzde 28 yıllık faiz oranı ile birlikte 2 bin 332 TL net kazanç fırsatı sunuyor.

Denizbank E-Mevduat hesabı dahilinde yüzde 41 faiz oranı ile birlikte, 3 bin 414 TL 79 kuruş getiri imkanı sunuyor

Akbank Vadeli Mevduat hesap dahilinde ise en yüksek faiz oranı sunarak, %42 yıllık faiz oranı ile birlikte, 3 bin 498 TL getiri sağlıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 27 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı