Halkbank'tan Sıfır Faizli kredi kampanyası

Halkbank genç girişimciler için sıfır faizli kredi kampanyasıyla destek oluyor! Detaylar burada!

Ekonomi 10.10.2023, 17:02
Halkbank'tan Sıfır Faizli kredi kampanyası

Halkbank, yeni kredi kampanyası için duyurusu yaptı! Halkbank, yeni kampanyası dahilinde yüzde sıfır faizli kredi fırsatı sunacağını açıkladı. Kaçırılmayacak kredi fırsatı ile ilgili ayrıntılar haberimizin devamında sizlerle birlikte...

Yapmış olduğu her kampanya ile dikkatleri üzerine çeken banka son kredi kampanyası ile odak noktası oldu. Birbirinden farklı özel kredi kampanyası düzenleyen banka, bu defa ki kredi hizmetini “Genç Girişimcilerden” yana tercih etti. Özellikle kadın ve Genç Girişimcilere büyük avantaj sağlayacak kredi detayları işte sizlerle...

Halkbank, faizsiz kredi kampanyasını duyurdu!

Halkbank yeni kampanyasını resmi web sitesi üzerinden duyurarak, sürdürülebilir ekonomik büyümeye katkıda bulunmak adına harekete geçerek, KOSGEB işbirliği içerisinde yeni projesini genç girişimcilerin hizmetine sundu.

Banka tarafından yapılan açıklamadan elde edilen bilgilere göre, sıfır faizli kredi fırsatından 35 yaşını doldurmamış girişimcilerin yararlanabileceği bilgisi yer alırken, genç girişimcilerin finansmana erişime kolaylık sağlaması amaçlandığı bilgisi de yer alıyor.

Halkbank tarafından sunulan kredi hizmetinden özellikle kadın girişimcilerin desteklenmesi planlanıyor.

Genç Girişimcilere büyük destek!

Genç girişimcilerin iş dünyasına sağlam adımlarla ilerleyerek finansman desteği sağlayan Halkbank, genç girişimcileri teşvik etmek adına “Faizsiz Kredi” fırsatı sunarak, kredi başvuruların aktif olduğunu açıkladı. Halkbank tarafından sunulan faizsiz kredi hizmeti ile ilgili ayrıntılar ise şu şekilde yer alıyor;

Banka kredi için en üst limiti 300 bin TL olarak belirlediğini açıkladı.

Özellikle genç kadın girişimcilerin işlerini büyütmesi için önemli bir finansal destek sağlayan kredi fırsatı kapsamında, mesleklerinde 1 yıllık ustalık belgesine sahip olan ve aynı zamanda da son 1 yıl içerisinde işletme kurmuş girişimcilere, kaybolmaya yüz tutan meslek gruplarında faaliyet gösteren ve “Esnaf Vergi Muafiyet Belgesine” sahip girişimciler için de kredi üst limitinin 500 bin TL olduğunu bildirdi.

Banka tarafından sunulan bu fırsat, sadece kadın girişimcilerin işlerini büyütmesine olanak tanınmıyor aynı zamanda da istihdamı artırarak, ekonomik açıdan kalkınmayı da sağlanması amaçlanıyor.

Genç girişimcileri desteklemek adına Halkbank ve KOSGEB işbirliği içerisinde hayata geçirilen yeni proje ile ilgili daha kapsamlı bilgileri bankanın resmi internet sitesinden üzerinden, bankanın müşteri hizmetleri aracılığıyla ya da banka şubelerine bizzat giderek öğrenebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 27 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı