Mercedes-Benz Otomotiv’de üst düzey atamalar

MERCEDES-BENZ OTOMOBİL PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM GRUP MÜDÜRÜ EMRE KURT, ŞİRKETİN YENİ DÖNÜŞÜM STRATEJİSİ DOĞRULTUSUNDA O2O (ONLİNE TO OFFLİNE) VE E-COMMERCE GRUP MÜDÜRÜ OLDU. ŞİRKETTE OPERASYON AĞI GELİŞTİRME GRUP MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPAN EZGİ YILDIZ KEFELİ İSE, OTOMOBİL PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM GRUP MÜDÜRÜ GÖREVİNİ DEVRALDI.

Ekonomi 11.05.2023, 14:29
Mercedes-Benz Otomotiv’de üst düzey atamalar

Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Emre Kurt, şirketin yeni dönüşüm stratejisi doğrultusunda O2O (Online to Offline) ve E-Commerce Grup Müdürü oldu. Şirkette Operasyon Ağı Geliştirme Grup Müdürü olarak görev yapan Ezgi Yıldız Kefeli ise, Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü görevini devraldı.

Mercedes-Benz Otomotiv, şirketin rekabet gücünü artırma ve müşteri deneyimine odaklanan dönüşüm hareketi kapsamında gerçekleştirdiği organizasyonel değişiklikleri duyurdu. Bu kapsamda, Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü olarak görev yapan Emre Kurt, yeni strateji doğrultusunda oluşturulan O2O (Online to Offline) ve E-Commerce Grup Müdürü görevini üstlenecek. Operasyon Ağı Geliştirme Grup Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli ise, yeni yapıda Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü olarak görev yapacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 09 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı