Sınırlı sayıda Ayçiçek yağı indirimi başladı! Koşan kapacak!

Bim zincir marketleri her hafta yaptığı indirimlerine ek bu hafta ayçiçek yağındaki dev indirimi ile gündeme geliyor. 1 Litreden 5 litreye kadar her boyda ayçiçek yağında %45’e varan indirimler tüm müşterilerin ilgisini çekiyor.

Ekonomi 05.12.2023, 23:05
Sınırlı sayıda Ayçiçek yağı indirimi başladı! Koşan kapacak!

Zincir marketleri arasında birçok şubesinin olması ile müşterilerinin gözdesi olan Bim zincir marketleri her hafta çeşitli indirimler yapıyor. Her hafta yayımladığı aktüel ürünler kataloğu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri çok cazip fiyatlarla satışa sunuyor. Bu ürünlerdeki cazip fiyatları vatandaşların tüm ilgisini kendisi üzerine toplarken Bim zincir marketleri yeni indirim haberini duyurdu. Son dönemde artan fiyatları ile ulaşılması zor bir duruma gelen ayçiçek yağında %45’e varan indirim başlatan Bim zincir marketleri yine indirimi ile gündeme geliyor. İşte tüm detaylar...

Bim zincir marketlerinden dev indirim!

Bim zincir marketleri bu sene üretiminde sıkıntılar yaşanan ve fiyatlarının yüksleme ihtimali olan ayçiçek yağındabüyük bir indirim ile müşterilerini sevindirdi. 1 litreden başlayarak 5 litre ayçiçek yağına kadar çeşitli markalardaki yağlarda %45’e varan indirimini duyurdu. Tüm müşterilerinin dikkatini çeken Bim zincir marketleri tüm ayçiçek yağındaki indirimlerinin litresine göre %25 ile %45 arasında değiştiğini belirtti.

Ayçiçek yağında fiyatlar yükselebilir!

Türkiye’de yaşanan enflasyon ve ekonomik krize bir de iklim değişiklikleri sorunu eklenince ürün ve hizmetlerdeki fiyatlar oldukça arttı. Artan maliyetler ile üretimini yapamayan çiftçiye bir de yaz sezonunda yaşanan aşırı sıcaklıklar etki yapınca mahsul hep tarlada kaldı. Hal böyle olunca kuraklıktan etkilenen üretimde fiyatlar arttı. Artan fiyatlara karşı finansal destek veya indirim haberlerini sıklıkla takip eden vatandaşa indirim bu sefer Bim zincir marketlerinden geldi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 22 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı