Tek kalemde 34.000 TL ödemeler hesaplara yatırılacak!

Akbank ödeme yapacak! Tek kalemde 34.000 TL ödemeler hesaplara yatırılacak!

Ekonomi 29.01.2024, 20:57
Tek kalemde 34.000 TL ödemeler hesaplara yatırılacak!

Kimlik numaraları 0, 2, 4, 6 ve 8 ile biten TÇ kimlik numaralarını sahip olanlar 34.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisine başvurabilecek. Konuyla ilgili tüm detaylar belli oldu. İşte tüm detaylar…

İhtiyaç kredisi verilecek

Akbank müşterileri için kolay bir kredi imkanı sunacak. Başvuru süreci basitleştirildi. Banka müşterilere bankanın şubeler ve Internet bankacılığı aracılığıyla hızlı başvuru yapabilecek. Bu şekilde müşteriler banka şubelerine gitmeden acil ihtiyaçları adına özel kampanyalardan hemen faydalanabilecek.

Akbank’ın duyurmuş olduğu özel kampanyanın detaylara dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında kimlik numarası 0,2, 4, 6 ve 8 ile biten vatandaşlara özel olarak bir duyuru paylaşıldı. Bu grup için 34.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek. Detaylar müşterilere cezbetti. Bununla birlikte esnek ödeme seçenekleri de sunuldu.

Esnek ödeme seçenekli kredi imkanı

Akbank duyurmuş olduğu kampanya kapsamında müşteriler için bir ödeme desteğe sundu. Kampanya katılımı içerisinde üç aylık ödeme erteleme 36 aylık vade seçenekleri bulundu. Özellikleri ile birlikte müşterilerin ihtiyaçlarını uygun olarak ödeme planları oluşturulabiliyor.

Kredi başvurusu hızlandırmak isteyenler cep telefonlarından SMS ile başvuru seçeneğine tıklayıp başvuru yapabiliyor. Kredi yazıp kimlik numaralarını ekleyen müşteriler bu mesajı 4425’e gönderip hızlı başvuru yapabiliyor. SMS başvuru sonrası başvuru kısa süre içerisinde işleme alınıp müşterilere bilgilendirme mesajı yollanıyor. Bu şekilde kredi miktarı müşteri hesabına hızlıca aktarılıyor.

SMS ile kredi verilecek

Akbank SMS yolu ile birlikte hızlı kredi verme seçeneği sunacak. Çok kısa bir süre içerisinde sms mesajları işleme alınıp kredi miktarları müşteri hesaplar üzerine aktarılacak. Akbank sunmuş olduğu müşterilerine özel kampanya ile birlikte mobil uygulama ve internet bankacılığı kullanıcılarına kolaylık sağlanacak. Kredi başvuruları da bu platformlar üzerinden tamamlanacak. Kredi başvuruları hızlı şekilde tamamlayan müşteriler avantajlara sahip olacak. Bu kampanya ihtiyaçlar için hızlı çözümler sunacak şekilde tasarlandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 04 Mart 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı