Yapı Kredi Bankasından Eğitimcilere Rekor Maaş Promosyonu!

Yapı Kredi Resmen Coştu: 30.400 TL Rekor Maaş Promosyonu İmzalandı

Ekonomi 03.02.2024, 18:56
Yapı Kredi Bankasından Eğitimcilere Rekor Maaş Promosyonu!

Özellikle Ocak ayı itibari ile yüzde 49,25 maaş zammı yeni yılda promosyonlarda artışlara neden oldu. Bu kapsamda gerek belediyeler gerekse kamu kurumları tarafından bankalar tarafından sunulan güncel rakamlar açıklanıyor.
Kamu kurumları, bankalarla varılan promosyon mutabakat sonuçlarını açıklamaya devam ediyor. Bu kapsamda yeni yılda imzalanan promosyonlar çalışanların ek ödeme olarak cepleri dolduracak tutarda olabiliyor.
YENİ PROMOSYON 30.400 TL OLDU
Bu kapsamda son maaş promosyonu anlaşması haberi Ankaradan duyuruldu. 23 Ocak 2024 Salı günü, 2.093 personeli kapsayan promosyon ihalesi Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Buna göre öğretmenler, Eğitim Bir- Sen aracılığıyla Yapı Kredi ile yapılan 30.400 TL maaş promosyon anlaşması ile rekor seviyede, maaş promosyonu alacaklar.

Yorumlar (2)
ziyaretci 3 hafta önce
Bankalardan daha yüksek faizle verdiği kredi miktarını yükseltse ne yazar yükseltmese ne yazar...
Pkksavar 3 hafta önce
Sendika baskanının üyelerinden haberi yok. Kimin arkasında duracağını bilmeyen sendika mi olur. Okul belli. Öğretmen de belli okul yönetiminin neden böyle bisey yapmak zorunda olduğu da belli. Algı ile insanları yanlış yönlendirmeyi bırakın.. Bu küçük sendikalar da böyle şeyleri misyon haline getirdi.
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı