Bekçilik Yazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? EGM-PA Bekçilik Sınav Sonuçları Sorgulama!

Bekçilik alımı için geri sayım başladı, adaylar bekçilik sonuçlarına kilitlendi! Kurum tarafından yapılan duyuruda sınav sonuçları 15 Şubat 2021 (bugün) tarihinde açıklanacağı belirtilmişti. Bekçilik sınav sonuçları sorgulama ekranı açılır açılmaz sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Bir çok katılım sağlayan adayın, mevcut kapasitesini bizzat görerek önemle belirtilen hususlara göre yapılacak bekçilik alımları için son gelişmeler, bekçilik yazılı sınav sonuçları linki haberimizde.

Emniyet Personeli 15.02.2021, 13:38
Bekçilik Yazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? EGM-PA Bekçilik Sınav Sonuçları Sorgulama!

Bekçilik sınav sonuçları açıklandı mı? sorusu bugünün en çok merak edilen konuları arasında. Verilen tarih itibariyle bugün açıklanması beklenen bekçilik sınav sonuçları için heyecan gittikçe artmakta. Adaylar bekçilik sonuçlarına https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinden ulaşabilecekler. Şehir, kamu güvenliğini sağlama, suç oranını en aza indirgeme vazifesine talip olan bekçilik adayları için bugün büyük gün. İşte, bekçilik yazılı sınav sonucuna ulaşabileceğiniz sorgulama ekranı, linki...

Son Dakika! Bugün açıklanması muhtemel görünen Bekçilik sonuçları için heyecan dorukta! EGM PA bekçilik sınav sonuçlarının açıklanacağı günü dört gözle bekleyen adaylar, sabahın erken saatlerinde açıklanacak olan sonuçları araştırmaya başladı. Bekçilik sınav sonuçları sorgulama ekranı, linki ve merak edilen son gelişmeler, ayrıntılar...

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bekçilik Sınav Sonuçları Neden Açıklanmadı? Ne Zaman Açıklanacak?

2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavı sonuçları 15 Şubat 2021 (bugün) tarihinde adayların erişimine sunulacak. Heyecanlı bekleyiş sürmekte.

2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavının soru ve cevapları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. İstanbul şehri için 400 erkek Çarşı ve Mahalle Bekçisi istihdamı sağlanacağı bilgisinin ardından ise başvuru işlemleri belirtilen tarihlerde alınmıştı.

Bekçi Alımı Sonuçları için duyuru şu şekildeydi:

20 Ocak 2021 tarihinde yapılan 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına katılan adaylar, Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr  ya da http://www.odsgm.meb.gov.tr adresinde yayımlanan sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itiraz dilekçelerini 26 Ocak 2021 tarihi saat 17.00’a kadar şahsen veya faks (0 312 462 87 29) ile POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINA ulaştıracaklardır. İtirazlara ilişkin değerlendirme sonuçları 01 Şubat 2021 tarihinde adaylara dilekçelerinde belirtecekleri irtibat numaraları ile bildirilecektir.

Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL (yirmi TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu/ATM işlem fişi ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır. 

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri, banka dekontu-ATM işlem fişi olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz.

Sınav sonuçları 15 Şubat 2021 tarihinde açıklanacak olup, sınav sonuçlarına yapılacak itirazlar 17 Şubat 2021 tarihi saat 17.00’a kadar aynı usullerle yapılacaktır.

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 27 Şubat 2021
İmsak 06:10
Güneş 07:35
Öğle 13:22
İkindi 16:27
Akşam 18:59
Yatsı 20:18