Vergilerde mobil ödeme kolaylığı sağlanacak

TEPEBAŞI BELEDİYESİ YETKİLİLERİ, EMLAK, ÇEVRE TEMİZLİK VE İLAN REKLAM VERGİLERİNİN İKİNCİ TAKSİT ÖDEME İŞLEMLERİNİN MOBİL VEZNELER İLE KOLAYLIKLA YAPILABİLECEĞİNİ BİLDİRDİ.

ESKİŞEHİR 01.05.2023, 15:40
Vergilerde mobil ödeme kolaylığı sağlanacak

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin ikinci taksit ödeme işlemlerinin mobil vezneler ile kolaylıkla yapılabileceğini bildirdi.

Tepebaşı Belediyesi, 2023 yılı emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergisinin ikinci taksitini yatıracak olan vatandaşlar için vezneye ulaşma kolaylığı sağlıyor. Vergilerin ikinci taksiti için belediye binasına gidemeyecek olan vatandaşlar, mobil vezne tahsilat aracı ile de ödemelerini gerçekleştirebilecek. Mobil vezne aracı, belirlenen gün ve saatlerde, Batıkent, Şeker, Uluönder, Kumlubel, Ömerağa, Şirintepe, Çamlıca, Sütlüce, Mustafa Kemalpaşa, Yenibağlar, Mamure, Sazova, Güllük, Fatih, İhsaniye, Hacı Alibey, Fevzi Çakmak, Ertuğrulgazi, Sakintepe, Esentepe, Işıklar, Yeşiltepe, Bahçelievler, Şarhöyük, Zincirlikuyu, Yeni Mahalle, Eskibağlar, Gazipaşa, Hayriye, Zafer, Cumhuriye, Yaşamkent ve Tunalı mahallelerinde hizmet verecek.

Yetkililer, Tepebaşı Belediyesi hizmet binasında bulunan veznelerin yanı sıra Odunpazarı Belediyesi ile Tapu ve Kadastro 17. Bölge Müdürlüğü içinde bulunan veznelerden de saat 08.00 ile 16.00 arasında vergilerin ödenebildiğini hatırlattı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 05 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı