Ayçiçek yağına dev indirim!

Önümüzdeki günlerde zam alması beklenen Ayçiçek yağına dev indirim geldi! Kapış kapış gidiyor!

GENEL 02.10.2023, 11:43
Ayçiçek yağına dev indirim!

Ayçiçek yağ bu sene aldığı zamlar ile birçok ürünü geride bırakarak en yüksek fiyata sahip ürünler arasında yer alıyor. Önümüzdeki günlerde yine zam geleceği açıklanan Ayçiçek yağında ise dev indirim o marketten duyuruldu.

Ayçiçek yağının önümüzdeki günlerde üretimindeki sıkıntılardan dolayı zam alacağı gündeme gelmişti. Açıklanan son bilgilere göre Ayçiçek yağına büyük bir zam daha gelecek. Zam gelmeden önce bir indirim haberi alan Ayçiçek yağı kapış kapış gidiyor. Migros marketleri Ayçiçek yağında yaptığı indirim ile müşterilerinin dilinden düşmüyor. İşte tüm detaylar…

Migros marketlerinden dev indirim!

Ayçiçek üretiminin bu seneki ilk başta aşırı kuraklık sonrasında gelen sel ile beraber sekteye uğraması fiyatlara doğrudan yansıyacağa benziyor. Bu sene içerisinde birçok kez zam alan hatta bir ara aldığı zam ile stoklanmasına önlem amaçlı birer tane satılan Ayçiçek yağında yine zam haberi gündemde. Zam gelmeden önce uygunundan alalım düşüncesi ile market market fiyat araştıran vatandaşa Migros marketlerinden indirim haberi geldi.

Migros’ta Ayçiçek yağı kapış kapış gidiyor!

Migros zincir marketleri duyurduğu Ayçiçek yağı indirimi ile tüm müşterilerinin dikkatlerini çekti. Kendi bünyesinde Abalı Ayçiçek Yağı 1 L fiyatını 45,90 TL yerine 38,90 TLye düşüren Migros marketleri tüm vatandaşların ilgi odağı oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı