Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir?

Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir? Türk oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu kaç yaşında ve nereli?

GENEL 09.04.2023, 22:33
Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir?

Roman türünde pek çok eseri olan avukatlık ve oyunculukla da uğraşan Bahadır Yenişehirlioğlunun hayatı merak ediliyor. 18 Ocak 1962 doğumlu Bahadır Yenişehirlioğlu, 2017-2021 yılları arasında Payitaht Abdülhamit dizisinde Tahsin Paşayı canlandırmış daha sonra Barbaroslar: Akdenizin Kılıcındada izleyici karşısına çıkmıştır. Peki, Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar;

Bahadır Yenişehirlioğlunun hayatı gündemde yer alıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümü mezunu Yenişehirlioğlu, aynı zamanda yazarlık ve oyunculukta yapmaktadır. Pek çok projede yer alan isim, daha çok roman türünde eser vermeyi tercih etmiştir. Peki, Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir? Türk oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu kaç yaşında ve nereli?

Daha çok roman türünde eserler vermiştir. Aynı zamanda da avukattır; Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümünden mezundur. 2017-2021 yılları arasında TRT 1de yayınlanan Payitaht "Abdülhamid" dizisinde 5 sezon boyunca canlandırdığı "Tahsin Paşa" karakteriyle ün kazanmıştır. Yenişehirlioğlu, günümüzde ise TRT 1de yayınlanan Barbaroslar: Akdenizin Kılıcı dizisinde Derviş karakterini oynamıştır.

BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU KAÇ YAŞINDA, NERELİ VE KİMDİR?

Bahadır Yenişehirlioğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. 18 Ocak 1962 doğumlu Bahadır Yenişehirlioğlu Manisada dünyaya gelmiştir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 28 Eylül 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı