Cumhurbaşkanı İle Görüşen O İsim Yeni MEB Bakanı mı Olacak?

Cumhurbaşkanı İle Görüşen O İsim Yeni MEB Bakanı mı Olacak? İşte detaylar....

GENEL 21.05.2023, 15:49
Cumhurbaşkanı İle Görüşen O İsim Yeni MEB Bakanı mı Olacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğanın seçimleri kazanması halinde yeni Milli Eğitim Bakanı kim olacak? O isim Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme gerçekleştirdi. İsmi geçen adaylar arasında kimler yer alıyor? Boşalacak olan Bakanlık koltuğuna kim oturacak? Detaylar ogretmenlericin.com Özel Haberimizde..

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Ak Parti Ordu milletvekili seçildi. Yapacağı yemin töreninin ardından Bakanlık koltuğuna veda etmesi bekleniyor. Peki yeni bakan kim olacak? Ayrıntılar geliyor..

Geçtiğimiz günlerde ogretmenlericin.com olarak ilk defa Erhan Afyoncunun Milli Eğitim Bakanlığı için ismi geçen en güçlü adaylar arasında olduğunu yazmıştık. Erhan Afyoncu Nisan başında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme gerçekleştirdi. Bakanlığa veda edecek Mahmut Özer de Tokatlı olması sebebiyle Erhan Afyoncuyu desteklediği ifade ediliyor. Geçtiğimiz 45 bin öğretmen atamasında Tarih branşına yüksek kontenjanın verilmesinin de tarihçi olan Erhan Afyoncunun önerisiyle olduğu iddialar arasında. Peki başka hangi isimler yer alıyor?

Fotoğraf 2018 yılına ait..

Kamil Şamlıoğlu da ismi geçen kişiler arasında. Rizeli olan Kamil Şamlıoğlu Ak Parti milletvekili aday adayı oldu lakin milletvekilliğine seçilemedi.

Yorumlar (1)
Eğitim 2 hafta önce
Bakan Hamza hoca olmalı.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 05 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı