Meclis'in yemek fiyatları yine gündem oldu! Fiyatlar inanılmaz...

Sosyal medya kullanıcıları, Meclis lokantasının son fiyat listesinin yer aldığı bir fotoğrafı yoğun bir şekilde tartışıyor. Ankara döneri gibi popüler yemeklerin yanı sıra İspir fasulyesi ve pilav gibi seçeneklerin fiyatları dikkat çekti. Paylaşılan görselde belirtilen fiyatlar ve yemeklere yapılan değerlendirmeler kullanıcılar tarafından geniş çapta yorumlandı.

GENEL 08.11.2023, 22:04
Meclis'in yemek fiyatları yine gündem oldu! Fiyatlar inanılmaz...

Son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri Meclis lokantasının yemek fiyatları. Belirli dönemlerde fiyatlarıyla dikkat çeken lokanta, bu kez de bir fotoğraf aracılığıyla kullanıcıların gündemine oturdu. Özellikle 76 TL olarak belirtilen Ankara döneri ve diğer yemeklerin fiyatlarıyla ilgili yapılan yorumlar tartışma yarattı.


Gündem Yaratan Fotoğraf ve Fiyat

Yemek severlerin gözdesi Ankara dönerinin yanı sıra, İspir fasulyesi ve salata gibi seçenekler de fotoğrafta yer aldı. Ankara döneri için çok iyi yorumu yapılırken, pilavın hüsran ile anılması ve 7.5 TL fiyat etiketi konuşulan konulardan bazıları oldu. İspir fasulyesine güzel ve hafif yorumları yapılırken, bu lezzetin 38 TLlik fiyat etiketi de kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Aynı fiyat salatanın da etiketi olarak görüldü.

Kullanıcıların Tepkileri ve Yorumları


Fotoğrafın hızla yayılmasının ardından, sosyal medya kullanıcıları tarafından yapılan yorumlar çeşitlilik gösterdi. Bazı kullanıcılar fiyatları makul bulurken, bazıları ise özellikle belirli yemeklerin fiyatlarının yüksek olduğunu savundu. Lokantanın popülerliği ve Meclise özgü bir mekan olması nedeniyle, bu tarz bir paylaşımın kısa sürede yayılması ve geniş bir tartışma yaratması dikkat çekti. Bu durum, fiyatlandırma ve müşteri memnuniyeti konularında genel bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 27 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı