Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu’ndan Cumhur ittifakına destek

TÜRKİYE EKMEK ÜRETİCİLERİ FEDERASYONU GENEL BAŞKANI MURAT KAVUNCU

GENEL 08.05.2023, 10:25
Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu’ndan Cumhur ittifakına destek

Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu Genel Başkanı Murat Kavuncu, 14 Mayıs’ta federasyon ve fırıncılar olarak Cumhur İttifakı’nı destekleyeceklerini belirterek "Milletvekili seçimlerinde MHP’ye, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceğiz" dedi.

Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu yönetimi, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleriyle ilgili bir açıklama yaptı. Federasyon yönetimi adına, Genel Başkan Murat Kavuncu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Bu seçimde oylarımızı ülkemizin, milletimizin, devletimizin istiklal ve istikbali için, Allah İçin, Kutsal Kitabımız Kuran-ı Kerim için, Ezanı Muhammedi için, Türk bayrağı, Türk sancağı için ve kahraman şehitlerimiz için vereceğiz. Bu yönd, ekmek sektöründe faaliyet gösteren, bünyemizdeki fırıncılarımız, tarım sektöründe faaliyet gösteren esnaflarımız, federasyonumuz bünyesindeki sanayicilerimiz, iş adamlarımız ve sektörümüz temsil eden Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri ile teferruatlı bir istişare yaptık ve milletvekilliği seçimlerinde oylarımızı MHP’ye, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a vermeyi kararlaştırdık. Belirtmek isteriz ki; saydığımız tüm kutsal değerlerimizi muhafaza edip, yarınki nesillere taşımak, ülkemizin birlik, beraberlik ve dirliğini korumak adına, Cumhur İttifakı’na desteğimiz açık, net ve sınırsızdır"

Yorumlar (1)
Meslekçi öğreetmen 1 ay önce
tuzu kuru vatandaş bedelin kaç lira....
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 09 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı