7 yıldır kayıp kızına seçmen kağıdı çıktı, anne 'Kızımı bulun' diye seslendi

Zonguldak’ta 7 yıl önce evden 'internet kafeye gidiyorum' diyerek kaybolan ve bulunamayan Nesrin Koçaklı’ya seçmen kağıdı çıktı. Anne Yeter Koçaklı, kızının yaşama ihtimaline değinerek "Kızımı bulun" dedi.

Gündem 06.05.2023, 18:57
7 yıldır kayıp kızına seçmen kağıdı çıktı, anne 'Kızımı bulun' diye seslendi

2017 yılında Mithatpaşa Mahallesinde yaşayan Nesrin Koçaklıdan, internet kafeye gidiyorum diyerek evden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamadı. Olayın üstünden 7 yıl geçmesine rağmen 15 yaşındaki Koçaklıdan bir iz bulunamadı.

7 yılın ardından kayıp kız çocuğu Nesrin Koçaklıya seçmen kağıdı çıktı. Anne Yeter Koçaklı seçmen kağıdını görünce büyük şok yaşarken, acıları bir daha katlandı. Yeter Koçaklı, “7 senedir kızım kayıp. Tutmuşlar bana oy kağıdını verdiler Nesrin Koçaklının. Benim kızım nerede? Neden bulmuyorlar. Oy kağıdı çıkarıyorlar. Acımı tazeliyorlar. Benim kızım nerede? Kızımın ölüsünü ya da dirisini istiyorum. 7 yıldır kayıp olan kızıma oy kağıdı çıkmış” dedi.

Yetkililerden yardım isteyen Koçaklı, “Oy kağıdını görünce şaşırdım. Acılarım tazelendi. Muhtarım da dedi ki al bunu evine koy hatıra kalsın. Benim kızım neden bulunmuyor? Benim içim çok kan ağlıyor. Herkesin evladı var. 7 yıldır ne ölüsü ne dirisi. Bir yerden haberini de alamadık. Ay benim kapım çalınacak, ay telefon gelecek, ay ölüsü gelecek diye hayallerle yaşıyorum. Benim devletim bana el atsın. Kızımı bulmayı nasip etsin bana” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 10 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı