Deprem hasarlı araçlar ilana giriyor! Açıklamalar yürük burkuyor...

Depremler nedeniyle hasar gören araçlar, ilan sitelerinde yayına girmeye başladı. Bazı ilanlara yazılan açıklamalar durumun ne kadar içler acısı olduğunu gözler önüne seriyor. Özellikle bir depremzedenin ilanına yazdığı "Fiyat olarak pazarlık maalesef yapmayacağım, elimde kalan son mal varlığım..." sözleri yürek burktu...

Gündem 23.02.2023, 18:44 23.02.2023, 22:46
Deprem hasarlı araçlar ilana giriyor! Açıklamalar yürük burkuyor...

Kahramanmaraş merkezli son depremlerin ardından yeniden hayatlarını kurmaya çalışan depremzedeler, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için çare arıyorlar. Birçoğu ilk etapta hasar görmüş araçlarını satmak zorunda kalıyorlar. İlan sitelerinde "depremzededen" ya da "deprem bölgesinden" şeklinde başlıklarla satışa sunulan araçlar, alıcılarını bekliyor.

Depremzedeler, yeni bir hayat kurabilmek için elindeki her türlü imkanı değerlendiriyorlar. İhtiyaçlarını karşılamak için araçlarını satanlar arasında, sadece ulaşım için değil, aynı zamanda geçimlerini sağlamak için de araçlarını kullanmak zorunda olanlar var.

DEPREM HASARLI ARAÇLAR İLANDA

Son depremlerin etkisini gösterdiği şehirlerde, bazı depremzedeler nakit ihtiyaçlarını karşılamak için hasarlı otomobillerini satışa çıkarıyorlar. İnternet sitelerinde yayınlanan ilanlarda, "Deprem hasarlı" başlıklarıyla satışa sunulan ağır hasarlı araçlar dikkat çekiyor.

Depremzedeler arasında, nakit ihtiyacından dolayı araçlarını satmak zorunda kalanlar olduğu gibi, yeniden hayatlarını kurmak için acil araç ihtiyacı olanlar da bulunuyor. 

İşte o ilanlardan bazıları:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 01 Nisan 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı