Dilipak: İstanbul Sözleşmesi İstanbul depreminden daha tehlikeli

Bu İstanbul sözleşmesi ile gün yüzüne çıkan bir felaket sözkonusu.

Gündem 20.12.2019, 20:34 20.12.2019, 20:34
Dilipak: İstanbul Sözleşmesi İstanbul depreminden daha tehlikeli

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, İstanbul Sözleşmesinin İstanbul depreminden daha tehlikeli olduğunu söyledi.

“Cinsiyetsiz toplum”un konuşulduğuna dikkat çeken Dilipak, Çağdaş Sodom ve Gomore, Lut kavminin sapkınlığını masum gibi gösterecek bir azgınlığa sahip. Biz Kudüs’ü kurtaralım derken İstanbul sözleşmesi ile Şeytan, Lut kavminin helak olduğu Kuzey üst noktası “Gavur dağı”na uzanan sınır çizgisini İstanbul sözleşmesi ile Karadeniz’e taşıdı sanki. Günah şehri Pompei’nin helak olan kavminin başına gelenler bizim halkımızın da başına gelmesini istemiyorsanız, elinizi çabuk tutun dedi.

İstanbul sözleşmesinin İstanbul depreminden daha tehlikeli bir hal alabileceğini belirten Dilipak, Belki “insanlar” ölmeyecek ama, bu depremde “insanlık” ölecek ifadesini kullandı.

Dilipak yazısını şöyle sürdürdü:

Bu İstanbul sözleşmesi ile gün yüzüne çıkan bir felaket sözkonusu. Unutmayalım ki, sözleşme öncesi de gidişat iyi değildi. Sözleşmeden sonra çok daha kötü oldu.

“Bu sözleşme kalsın, ama kimseye dayatılmasın” diyen arkadaşlar da var. “Biz muaf tutulalım, onlar ne halt yiyorlarsa yesinler” de diyemeyiz. Biz alemlere rahmet olarak gönderilen bir Peygamberin ümmetiyiz. Bu nesil emniyeti için bir tehdit, ama zaten birileri bu sözleşme yokken de bu yolda gidiyorlardı. Yine gidecekler, biz “gitmeyin” diyelim ama zorlayacak halimiz yok.

 

Yorumlar (0)
banner51
24°
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce Şu Anki Korona Virüs Rakamlarına Göre Okullar 31 Ağustosta Açılmalı mı?
Sizce Şu Anki Korona Virüs Rakamlarına Göre Okullar 31 Ağustosta Açılmalı mı?
Namaz Vakti 12 Ağustos 2020
İmsak 04:24
Güneş 06:03
Öğle 13:14
İkindi 17:05
Akşam 20:16
Yatsı 21:48