İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: '6'lı masa artık millet iradesini yansıtmıyor'

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in de katıldığı Genel İdare Kurulu toplantısı sona erdi. Akşener toplantı sonrası yaptığı açıklamada "5 siyasi parti tek bir ismi dile getirerek Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını istediler. Biz bugünlere alışılmış yenilgileri reddederek geldik. 6'lı masa da artık millet iradesini yansıtmıyor'' dedi.

Gündem 03.03.2023, 15:57
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: '6'lı masa artık millet iradesini yansıtmıyor'

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENERİN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI:

İYİ Parti kıskaca alınmıştır. Geldiğimiz noktada İYİ Parti ölümle sıtma arasında bir tercihe zorlanmıştır. Buna boyun eğmeyeceğiz. Ceketimi assam aday ederim diyenlerin karşısındayız. 5 siyasi parti tek bir ismi dile getirerek Kemal Kılıçdaroğlunun adaylığını istediler. Biz bugünlere alışılmış yenilgileri reddederek geldik. Biz milletimize bir söz verdik. Milletin sesini bastıran değil, duyan olacağız dedik. Milletin taleplerini hiçe sayan değil, talepleri yerine getiren olacağız dedik. 6lı masa da artık millet iradesini yansıtmıyor. 

YAVAŞ VE İMAMOĞLUNA ÇAĞRI!

Burada Sayın Mansur Yavaşa ve Sayın Ekrem İmamoğluna çağrıda bulunuyorum. Milletimiz samimiyetinizi anladı, sizi sevdi. Millet, sizi göreve çağırıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı