Kiracısına gece yarısı müzik dinleten o ev sahibi konuştu

Bursa’nın İznik ilçesinde "kiracısı evden çıksın" diyerek baca boşluğundan müzik dinlettiren ev sahibi konuştu. Ev sahibi Tenzile Bulunmuş, “1 Ağustos’ta sözleşmeleri bitti ve kiramı ödemiyorlar. Evden çıkmaları için bu yola başvurdum” dedi.

Gündem 15.12.2022, 11:44
Kiracısına gece yarısı müzik dinleten o ev sahibi konuştu

Bursanın İznik ilçesinde 4 çocuk babası Nusret Durmazın ev sahibinin baca boşluğundan müzik dinleterek kendisini evden çıkartmak istediğini iddia ettiği Tenzili Bulunmuş konuştu. Yeşil Cami Mahallesi Büke Sokakta bulunan 2 katlı evin üst katında kendisi alt katında kiracısının oturduğunu belirten Bulunmuş, “1 Ağustosta sözleşmeleri bitti. Ben de sözleşme bitince ‘Kendinize ev bulun. 2 sene oturdunuz sözleşmeniz bitti dedim. Evden çıkmalarını istedim ama ‘Çıkmayız dedi. Bende o sırada İstanbula hasta bakmaya gitmiştim. Telefon ettiler, ‘Kiracın çıkmıyor dediler. Arkadaşlarım ‘Yardım edelim, ev tutup çıkartacağız dediler. İstanbuldan geldim kiracılar bana ‘Bize ev vermiyorlar, çıkmayacağız dedi. Ağustostan beri kira ödemiyorlar. Benim evimi de kötülüyorlarmış. ‘Çok rutubet var sakın tutmayın diyorlarmış” şeklinde konuştu.

Kiracının evden çıkması için başvurduğu yöntemi de anlatan Tenzile Bulunmuş, “Ben aldığım kira ile geçiniyorum. Ancak ödemedikleri ve istediğim fiyatı vermedikleri için mağdur oldum. Şimdi televizyonu evin içinde gezdiriyorum. Oradan aşağı ses veriyorum. 4 çocukları var kapıları çarparak rahatsızlık veriyorlar. Artık yıldım. Baca duvarını delerek oradan aşağı müzik veriyorum. Benim evde bana zulüm ediyorlar. Kapıları tekmeliyorlar. ‘Yapmayın, etmeyin dedikçe kapıyı yüzüme örtüyor. Dilerim Allahtan iki yakası bir araya gelmesin. Rahat yaşantısı olmasın. Evimden çıksın gitsin istiyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 05 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı