Milli Eğitim Bakanından Öğrencilere Tavsiye

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Ortaokul Ziyaretinde Öğrencilere Tavsiyelerde Bulundu!

Gündem 27.09.2023, 14:16
Milli Eğitim Bakanından Öğrencilere Tavsiye

Milli Eğitim Bakanlığı Resmi Sitesinde Yapılan Habere Göre ;

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, gerçekleştirdiği okul ziyaretleri kapsamında bu kez Ankara Yenimahalle Nasrettin Hoca Ortaokuluna gitti.

Okulun öğretmenler odasında eğitimcilerle bir araya gelen Bakan Tekin, öğretmenlerin taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu.

Görüşmede söz alan öğretmenler, yoğun gündeminde kendilerine zaman ayırıp ziyarete gelmeyi ihmal etmediği ve yaptığı destekleri için Bakan Tekine teşekkürlerini iletti. Bakanlığın genel eğitim öğretim politikalarına ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı buluşmada öğretmenler fikir, öneri ve beklentilerini dile getirdi.

Ziyaretinde sınıfları da gezerek öğrencilerle de buluşan Bakan Tekin, çocuklarla bir süre sohbet etti. Öğrencilerin isteklerini dinleyen Tekin, kitap okumaları tavsiyesinde bulunarak başarı diledi.

Ziyarete, Yenimahalle Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü Ömür Karakullukçu, Ankara İl Millî Eğitim Müdürü Yaşar Koçak ve Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim Müdürü Veli Karakuş da katıldı.

Kaynak:meb.gov.tr

Yorumlar (1)
Kürşad 5 ay önce
Öğrenciler bakana çok kızıyor. 'Biz kobay mıyız, piyon muyuz?' diyorlar. Nokta.
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı