O Okulda Öğretmenler Güllerle Karşılanıyor

Yeni atanan öğretmenler okul girişinde güllerle karşılandı.

Gündem 01.09.2023, 14:34
O Okulda Öğretmenler Güllerle Karşılanıyor

Türkiyenin farklı illerinden Hakkarinin Yüksekova ilçesine atanan öğretmenler okul girişinde güllerle karşılandı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından atamaları gerçekleştirilen öğretmenler, bugün itibariyle Türkiye genelinde ilk görevlerine başladılar. 4-11 Eylülde eğitim öğretimin açılması üzerine Türkiyenin farklı illerinden Yüksekovaya atanan yeni öğretmenler ilçeye geldi. Yüksekova Yenimahalle Anadolu İmam Hatip Lisesinde görev yapacak öğretmenler, Okul Müdürü Kenan Canan ve idareciler tarafından güllerle karşılandı.
Güllerle karşılan öğretmenler, daha sonra Okul Müdürü Canan tarafından okul tanıtılarak bilgilendirildi. Öğretmenler, Yüksekovanın güzel bir ilçe ve insanını çok misafirperver olduğunu söyleyerek hayırlı olmasını dilediler.

Yeni atanan öğretmenleri güllerle karşıladıklarını belirten Yenimahalle Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kenan Canan, "Bugün eğitim öğretimin ilk gününe başladık. Bu anlamda heyecanlıyız, mutluyuz. Buraya gelen yeni öğretmen arkadaşlarımız bizi sevindirmiştir. Eğitim öğretimin güzel geçmesini temenni ediyorum. Okulumuza yeni atanan öğretmenlerimizi güllerle karşılamak istedik. Bizler de okul idaremizle beraber karşıladık ve gülleri takdim ettik. Hepsinin ayağına sağlık, inşallah güzel bir eğitim öğretim yılı olacak. Hepsine başarılar diliyorum" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 25 Eylül 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı