Sosyal medyadan tanıştığı evli erkekle ilişki yaşadı! Not kağıtlarında rezalet ortaya çıktı!

Sosyal medyadan tanıştığı evli erkekle ilişki yaşadı! Not kağıtlarında rezalet ortaya çıktı!

Gündem 03.02.2023, 17:12 28.02.2023, 22:48
Sosyal medyadan tanıştığı evli erkekle ilişki yaşadı! Not kağıtlarında rezalet ortaya çıktı!

İstanbul Esenyurtta dehşet bir olay yaşandı. 36 yaşındaki Emine Özdemir, aylar önce sosyal medya üzerinden evli bir erkekle tanıştı. İlk aylarda ilişkilerinde sorun olmayan çift, ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaşamaya başladı. Evli olduğu sevgilisinin eşinden ayrılmasını bekleyen Özdemir günler geçtikçe umudunu yitirdi. Şiddet görmeye başlayan Özdemir, geçtiğimiz günlerde Esenyurtta oturduğu evin penceresinden atladı. Yoğun bakımda tedavi gören Özdemirin gizli olarak yazdığı not kağıtları ortaya çıktı. İşte haberin detayları...

İstanbulda korkunç bir olay yaşandı. 36 yaşındaki Emine Özdemir yaklaşık 9 ay önce Muhammed Özdemir ile sosyal medya üzerinden iletişim kurarak, tanıştı. Kısa süre sonra aralarında duygusal bir ilişki başladı. Emine Özdemir, evli olan Muhammed Özdemirin eşinden boşanmaması nedeniyle, ayrılık kararı aldı. Ailesinin tepki göstermesi nedeniyle Emine Özdemir kardeşinin evine yerleşti.

Bir süre sonra eşinden boşanan Muhammed Özdemir, Emine Özdemir ile evlendi. Edinilen bilgilere göre Muhammed Özdemir kıskançlık nedeniyle Emine Özdemire şiddet uygulamaya başladı. Şiddet gördüğü için psikolojik sorunlar yaşamaya başlayan Emine Özdemir, 28 Ocak Cumartesi günü Esenyurt İnönü Mahallesindeki apartmanın 4üncü katındaki evinin penceresinden atladı. Kadın yoğun bakımda ölümle savaşırken evde çıkan not kağıtlarına yaşadıklarını anlattığı ortaya çıktı.

Özdemirin "Başıma bir şey gelmesi halinde sorumlusu Muhammed Özdemirdir. Bu mektup savcılara verilip gereken yapılsın" yazdığı öğrenildi. Not kağıdında, "Hastalığım beni zaten bitirdi, her gün ağlıyorum. Sana köpek muamelesi yapacağım dedi. Benim boşanma gibi niyetim yoktu. Beni hep dürtüyor, boşanacağız diyerek. En ufak bir şey olduğunda hemen dövüyor beni. 2 ay önce 60 tane ilaç içtim. Bana psikolojisi bozuk baskısı yapıyor. Evde güneşlikleri bile açamıyorum. Gelip kendisi açıyor. Ben cama yaklaşsam, Cama dokunursan seni öldürürüm diyor. Yanına gelmeseydim, bana kezzap atacağını söyledi" yazdığı görüldü.

"GEREKEN CEZAYI TALEP EDİYORUZ"

Emine Özdemirin kardeşi Ömer Kanber, ablasının nişanlısından ayrıldığı dönemde, psikolojik olarak kötü bir döneminde, Muhammed Özdemirle sosyal medya üzerinden tanıştığını anlattı. Kanber, "Evliymiş, geçim sıkıntısından dolayı eşiyle huzursuzluk yaşarken ablamla tanıştı. Eşinden boşanacağını söylüyor. Ablam da psikolojik olarak çöküntü içindeydi. Bu durumdan yararlanarak, Boşanıp seni alacağım dedi. Ablam da kaçıp gitmiş. Bizim hiçbir şeyden haberimiz yok. Daha sonra bir ay beraber yaşıyorlar. Ablam sonrasında kandırıldığı anlıyor. Şiddet görmüş o süreç içerisinde. Evimize döndü, sığındı. Biz sahip çıktık. Ablam, Ben onu evliliğe ikna etmek istediğim için sinirlenip beni dövdü dedi. Biz de bu şiddetin sonrasında da devam edeceği konusunda uyardık. Buna rağmen gitmek istedi. Gitmeden önce, eşinden ayrılıp ablamla evlendi. Evlendikten sonra şiddetin yanı sıra, Ruh hastasısın gibi ifadeler kullanıp, psikolojisini bozup, hayatını zindana çevirdi. Muhammed Özdemirden her konuda şikayetçiyiz" diye konuştu.

"CİNAYETE TEŞEBBÜS VAR"

Kanber, ablasının geri dönmek istediğini ancak anne ve babası kabul etmeyince kendisinin evine geldiğini belirterek, şöyle konuştu: "Yaşadıklarını bana ve eşime anlattı. Biz de gitme dedik. En son eve geldiğinde, Bana bir şey olursa diye mektup bırakmıştı. Ablam böbrek ameliyatı geçirmişti. Ameliyatlı olduğu halde şiddet gördü. Ben ablama sahip çıkacağımı söyledim ama, bu kişi Kardeşine arabayla çarptırırım, iş giriş çıkış saatlerini biliyorum, babanı öldürtürüm gibi tehditlerde bulundu. Ablam onun söyledikleri dışında hiçbir şeye inanmıyordu. Pazar günü sabah 11.00 sıralarında Muhammed Özdemir aradı. Ömer, Emine ablanla ilgili seninle konuşmam gerekiyor.

Ben akşam market alışverişine çıktım. Yarım saat geçmeden Emine aradı. Ne zaman geliyorsun, diye sordu. Yarım saat sonra geleceğimi söyledim. Seni seviyorum, hakkını helal et. Ben bu acılara dayanamıyorum dedikten sonra çığlık sesi geldi. Ben koşmaya başladım, geldiğimde yerdeydi dedi. Biz buna inanmıyoruz çünkü, ablam ağrısı olmadığını bize söylemişti.

Ablamı Esenyurtta bir hastaneye kendi aracıyla götürmüş. Orada müdahale edilemeyeceği söylenince buraya getirildi. Tedavisi burada devam ediyor. Bu olay cumartesi oluyor, Muhammed Özdemir Pazar günü saat 10.00 sıralarında beni arıyor. Bu şekilde öğreniyoruz. Çelişkili olduğunu düşünüyorum ama, bu kişi hala dışarıda. Nasıl dışarıda bilmiyorum. Cinayete teşebbüs var. Vermiş olduğu mektuplar var, notlar var. Bunları savcılığa sunduk ama, buna rağmen hala dışarıda"

Gazetevatan

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 23 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı