Trendyol'dan yılbaşında farklı hediye alternatifleri

E-ticaret platformu Trendyol, yılbaşında kendine ve sevdiklerine farklı ve özel bir hediye almak isteyenler için Trendyol Sanat ve Sepette İyilik’te hediye alternatifleri sunduğunu duyurdu.

Gündem 21.12.2022, 14:03
Trendyol'dan yılbaşında farklı hediye alternatifleri

Türkiyenin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, yeni yılda sevdiklerine hediye almak isteyenler için farklı alternatifler sunarken, yılbaşı kategorisinde yüz binlerce ürünü müşterileri ile buluşturuyor. Teknoloji gurularından, moda tutkunlarına, sanatseverlerden gamerlara herkesin ilgi alanına göre hediye seçeneklerin

Alınan hediyeler hem sanata hem de bağımsız sanatçılara destek olacak

Yapılan açıklamaya göre, bağımsız sanatçıları desteklemek, sanatı daha ulaşılabilir kılmak için 2022 yılı başında hayata geçirilen Trendyol Sanat, birinci yaşında 150den fazla bağımsız sanatçının bine yakın eserini bir arada sunuyor. Platformda yer alan her bir eser ‘eşsiz, tek olma özelliği ile öne çıkarken, sevdiklerine özel bir hediye arayanlar için önemli bir alternatif. Her eser, sertifikalı ve sanatçı imzasıyla birlikte gönderiliyor. Sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenler, platformda yer alan resim, baskı, gravür, fotoğraf, heykel, cam, seramik, illüstrasyon ve grafik alanlarında sanatçıların ürettiği eserler arasından seçim yapabiliyor. Eserleri trendyol.com web adresi ya da Trendyol mobil uygulamasındaki arama motoruna ‘Sanat Eseri yazarak incelemek mümkün.

Yılbaşında alışılmışın dışına çıkıp kadınlara, çocuklara, sokak hayvanlarına, doğaya destek olunabiliyor. 58 sivil toplum kuruluşunun kupadan cüzdana, çantadan sweatshirte kadar yaklaşık 3 bin ürünü Trendyol Sepette İyilikte tek bir çatı altında yer alıyor. Böylece Ne alacağım diye düşünülmesine gerek kalmadan çok sayıda alternatif ve her bütçeye uygun bu binlerce alternatif arasından hediye alınabiliyor. Ürünlerin gelirinin tamamı ilgili STKya aktarılıyor, böylece sivil topluma destek olarak hediyelerle başka hayatlara dokunuluyor. Sepette İyilike trendyol.com web adresi ya da Trendyol mobil uygulamasındaki arama motoruna "Sepette İyilik" yazarak ulaşabiliyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 05 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı