Rusya'dan vatandaşlarına 'THY ile uçmayın' uyarısı Rusya'dan vatandaşlarına 'THY ile uçmayın' uyarısı

Her şey 'güzel öğretmenin' öğrencisine, 11 haneli telefon numarasının 10 rakamını vermesiyle başladı. İkili arasındaki uygunsuz ilişki en sonunda ortaya döküldüğünde, skandalın sayısız detayları mahkemede peş peşe gün yüzüne çıktı. Buna göre kadın öğretmen, kefaletle serbest kaldığı sırada ikinci bir öğrenciyle daha yasak ilişki yaşayarak hamile kaldı...

İngiliz mahkemesinin duruşmasına göre, 'güzel' matematik öğretmeni ile uygunsuz ilişki yaşadığı iddia edilen 15 yaşındaki öğrenci polise, 'benim konumumda olan herkes aynısını yapardı' dedi.


Rebecca Joynes adındaki kadın öğretmenin cinsel suçlarla ilgili davasının ikinci gününde, jüri üyelerine verdiği polis sorgulamasında, Rebecca Joynes'un görünüşünün sınıfındaki öğrenciler tarafından konuşulan bir konu olduğunu söyledi.

KEFALETLE SERBEST BIRAKILDI, HAMİLE KALDI

Skandal olayın detaylarına göre, 30 yaşındaki Joynes, ilişki yaşadığı ilk öğrenciyle alakalı yargılanmayı beklerken kefaletle serbest bırakıldı. Bu sırada ise, ikinci bir öğrenciyle ilişkiye başladı ve ondan hamile kaldı. Joynes, bduruşmaya siyah pantolonunun içine soktuğu 'pembe bir bebek başlığıyla' geldi.

Jüri üyeleri, 'Boy A' olarak anılan 15 yaşındaki gencin bir dedektife, Joynes cep telefonu numarasının ilk on rakamını ona verdikten sonra buluşma ayarladıklarını dinledi.