Cumhurbaşkanı Erdoğan, üst düzey görevden almalar yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş Merkez Üstü depremler sonrasında yıkıma ve can kaybına neden olan depremin ardından üst düzey bazı görevden alma ve değişikliğe gideceği Ankara kulislerinde yüksek sesle konuşulmaya başladı. Bugün Gazeteci Hande Fırat'ta köşesine bu kulis bilgilerini taşıdı.

kamudan haber 02.03.2023, 21:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan, üst düzey görevden almalar yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş Merkez Üstü depremler sonrasında yıkıma ve can kaybına  neden olan depremin ardından üst düzey bazı görevden alma ve  değişikliğe gideceği Ankara kulislerinde yüksek sesle konuşulmaya başladı.


Hürriyet yazarı Hande Fırat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “bazı üst düzey görevden alma ve değişikliklere gideceğini” söyledi.

Hande Fırat’ın bugünkü yazısının bir bölümü şöyle:


Erdoğan dünkü grup konuşmasında, “Sorulması gereken hesapları da adli ve siyasi olarak sormak boynumuzun borcudur” dedi. Bu sözlerinin ardından Ankara’da kulisler hareketlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üst düzeyde bazı görevden alma ve değişikliklere gideceği konuşuluyor.

Sonuç olarak; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, depremler sonrasında kamuoyunda ve toplumda ciddi rahatsızlık duyulan üst düzey bürokratları görevden alması bekleniyor.

Hürriyet

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı