Savcıdan meslektaşına taciz: 'Seni istiyorum, çok güzelsin' Kuran'a el bastırdı.

Savcıdan meslektaşına taciz: 'Seni istiyorum, çok güzelsin' Kuran'a el bastırdı.

kamudan haber 22.11.2022, 22:25
Savcıdan meslektaşına taciz: 'Seni istiyorum, çok güzelsin' Kuran'a el bastırdı.

Manavgatta görev yapan Cumhuriyet Savcısı A.K., Beyşehirde görevli Cumhuriyet Savcısı Ş.A.ya aşık oldu. Sahte sosyal medya hesapları açarak, kadına zaman zaman mesajlar gönderen A.K. bu mesajları görmeyen meslektaşına takıntı haline getirdi. Kadın savcının kendisini istemediğini bir türlü inanmayan A.K. evde bulunan Kuranı aldı ve "Beni sevmediğine, istemediğine yemin et" diyerek Kurana el bastırdı

Antalya Manavgatta görev yapan Cumhuriyet Savcısı A.K., Beyşehirde görev yapan Cumhuriyet savcısı Ş.A.ya aşık oldu. A.K. sahte sosyal medya hesapları açarak Ş.A.ya mesajlar gönderdi. Ancak Ş.A. bu mesajları spam kutusuna düştüğü için görmedi. Sabah saatlerinde eşinin üstüne olan arabayı alarak Antalyadan Beyşehire hareket eden A.K., Ş.A.nın yaşadığı ikamete geldi.

Burada Ş.A. ile aynı apartmanda yaşayan M.D. ile karşılaşan A.K. kendini polis olarak tanıttı ve savcıya bir belge imzalatmak için geldiğini belirterek hangi dairede oturduğunu sordu. Savcının oturduğu daireyi öğrenen A.K. zile bastı. Evinin önünde doğal gaz sebebi ile yol yapımı çalışması olduğu için komşularının aracını çekmesi için zile bastığını düşünen savcı Ş.A. kapıyı açar açmaz A.K. içeri girdi ve kapıyı kapattı.

Neye uğradığını şaşıran Ş.A.nın kolundan tutarak "Seni istiyorum, sen çok güzelsin" dedi. Ş.A. "Ben seni görmedim bile ne istiyorsun" diye karşılık verdi. Evinden çıkmasını istemesi üzerine A.K., "Hayır konuşacağız, seni istiyorum. Sonuçta ben de Manavgatta savcıyım. Sana çok ulaşmaya çalıştım. Hafta sonları Konyaya gidiyorsun biliyorum. O yüzden hafta sonu gelmedim" dedi.

"YALVARIRIM GİT..."
Cumhuriyet Savcısı Ş.A.nın kolundan tutarak oturma odasına sürükleyen A.K., "Neden başını örttün, sen çok güzelsin" dedi ve Ş.A.nın üzerine doğru geldi. Bunun üzerine Ş.A., A.K.yi göğsünden iterek kendinden uzaklaştırmaya çalıştı. Ş.A.nın "Beni bırak istemiyorum" diye bağırmasına karşılık A.K., "Nasıl yani beni istemiyor musun, benimle oynadın mı? O zaman benimle neden konuştun?" dedi. Ş.A.da, "Ne diyorsun ya ne oynaması, ne konuşması yalvarırım git" diyerek karşılık verdi.

"KURANA SENİ SEVMİYORUM DİYE EL BAS"
Ş.A.nın gitmesini istemesine karşılık A.K. ilginç bir istekte bulundu. A.K., "İnanmıyorum sana, beni istemediğine yemin et" diyerek Ş.A.nın Kurana el basmasını istedi. Cumhuriyet Savcısı Ş.A., A.K.nin evden biran önce gitmesi için evde bulunan Kurana defalarca el bastı ve "Az sonra yokluğumu fark ederler, beni bırak, kimseye bir şey söylemem, mesaiye gelmediğim fark edilir, lütfen bırak" dedi. A.K., "Beni istemiyor musun?" diye tekrar sordu. Ş.A.nın "İstemiyorum" cevabına karşılık "Ben zaten karımı seviyorum, karımdan boşanmadan senle de olurum diye düşünmüştüm" diyerek evden çıktı. Yaşanan bu garip olay sonrası Cumhuriyet Savcısı Ş.A., Cumhuriyet Savcısı A.K.den şikâyetçi oldu.

İLKER TURAK -SABAH

banner183
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı