Şube müdürü, 1 sayfalık mektup bırakarak intihar etti

Afyon'da intihar eden şube müdürü Ömer Kapsal'ın kızına bıraktığı mektup yürek burktu.

kamudan haber 10.01.2024, 18:28
Şube müdürü, 1 sayfalık mektup bırakarak intihar etti

Afyon Emniyet Müdürlüğünde Koruma Şube Müdürü olarak görev yapan Ömer Kapsal’ın intihar etmeden önce 1 sayfalık bir mektubu kaleme aldığı öğrenildi.
Afyonda İstiklal Mahallesindeki evinde Şube Müdürü Ömer Kapsalın ölü bulunmasıyla ilgili polis inceleme başlattı. Şube Müdürünün ölüm nedeni henüz bilinmemekle birlikte, bir sayfalık mektupbırakarak kendi beylik tabancası ile yaşamına son verdiği yönünde iddialar bulunmaktadır.

15 yaşında bir Kızı olan Ömer Kapsal’ın bu mektupta sadece kızına seslendiği, ‘canım kızım seni çok seviyorum’ şeklinde mektubunu bitirdiği öğrenildi.

İntihar öncesinde yaşanan ayrıntılara da ODAK ulaştı.

Koruma Şube Müdürü Ömer Kapsal dün İl Emniyet Müdürü Mahmut Ay ile görüştü ve yıllık iznini kullanmak istediğini ve memleketine gideceğini söyledi.

20 günlük izin alan Ömer Kapsal makam şöförüne kendisini sabah 08.30 da evinden almasını, saat 10.30 otobüsüne bilet aldığını söyledi.

Sabah saat 08.30 da konuta gelen makam şöförüne ‘saat 10.00 da gel. Daha işim bitmedi’ diyen Ömer Kapsal saat 10.00 da ise kapıyı açmadı.

Silah sesi üzerine çilingirle kapıyı açan polisler Koruma Şube Müdürü Ömer Kapsal’ın cansız bedeni ve bıraktığı mektup ile karşılaştılar.


Ömer Kapsal’ın bıraktığı mektuptaki bir ayrıntıda mali konuya aitti.

Bir bankada vadeli hesabında bir miktar para olduğundan bahseden ve ayrıntı veren Ömer Kapsal, o para ile borçlarının ödenmesini istedi.

Ömer Kapsal’ın intihar mektubunda eşiyle ilgili bir cümlesinin olmaması dikkat çekti.

odakgazetesi

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı