Başkan Hürriyet: "Kocaelispor’un gerçek sahibi taraftarıdır"

ÜÇYOL KOCAELİSPORLULAR DERNEĞİNİN EV SAHİPLİĞİNDE DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILAN İZMİT BELEDİYE BAŞKANI FATMA KAPLAN HÜRRİYET, "YÖNETİCİLER GELİR GEÇER AMA KOCAELİSPOR HER DAİM YAŞAR. ONU YAŞATAN DA TARAFTARIDIR. KOCAELİSPOR’UN GERÇEK SAHİBİ TARAFTARIDIR" DEDİ.

KOCAELİ 09.04.2023, 13:55
Başkan Hürriyet: "Kocaelispor’un gerçek sahibi taraftarıdır"

Üçyol Kocaelisporlular Derneğinin ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına katılan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, "Yöneticiler gelir geçer ama Kocaelispor her daim yaşar. Onu yaşatan da taraftarıdır. Kocaelispor’un gerçek sahibi taraftarıdır" dedi.

Üçyol Kocaelisporlular Derneği Başkanı Fatih Taşer ve yönetiminin ev sahipliğinde dernek lokali önünde iftar programı düzenlendi. İftara, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra Kocaelispor’un eski futbolcuları Osman Çakır, Engin Öztonga, Cem Sinan Vergül, Haydar Koç, Faruk Sarman ve çok sayıda Kocaelispor taraftarı ile davetliler katıldı.

İftar programında konuşan Başkan Hürriyet, "Çok kıymetli Kocaelispor ailesi, sevdalıları, taraftarları. Öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum. Rabim tuttuğunuz oruçları, ettiğiniz duaları kabul etsin. Hanenize bereket, huzur getirsin. Nice nice Ramazanlara erişmeyi ve bayramı da görmeyi de nasip etsin. Şimdiden bütün İslam aleminin bayramı mübarek olsun. Ülkemiz ne yazık ki zor günlerden geçiyor. Depremin yaralarını sarmak adına bütün milletimiz tek yürek mücadele ediyor. Bu anlamda taraftar kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Depremin ilk gününden itibaren ‘Sizi en iyi biz anlarız’ diyerek bütün yardım kampanyalarında en önde yer aldılar. Dernek başkanıma, yöneticilerine ve emeği geçen herkese dayanışma gösterdikleri için teşekkür ediyoruz. İyilik etmek güzeldir. İzmitliler de güzel insanlar. İyilik için bir araya gelmeyi severler. Söz konusu yardımlaşma olduğunda siyaseti bir kenara koyarak bir araya gelirler" dedi.

"Kocaelisporlu olmak kıymetlidir" diyen Hürriyet, "Siyasetçiler, belediye başkanları, milletvekilleri, yöneticiler herkes gelip geçer ama Kocaelispor her daim yaşar. Onu yaşatan da taraftarıdır. Kocaelispor’un gerçek sahibi taraftarıdır. Kocaelispor’un bu haftaki maçını belediyenin önünde kuracağımız ekranda taraftarlarımız ile birlikte izleyeceğiz" diye konuştu.

Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 02 Ekim 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı