Yaz okulu kayıtları başlıyor

ÇAYIROVA BELEDİYESİ BİLGİ EVLERİ VE GENÇLİK MERKEZİ’NDE YAZ OKULU KAYITLARI BAŞLIYOR. ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK, LGS VE YAZ OKULU KURSU OLARAK 3 FARKLI BÖLÜMDE AÇILACAK KURSLARIN KAYITLARI 29 MAYIS TARİHİNDEN İTİBAREN ÇAYIROVA BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZLERİ VE BİLGİ EVLERİ’NDEN YAPILACAK.

KOCAELİ 17.05.2023, 15:38
Yaz okulu kayıtları başlıyor

Çayırova Belediyesi Bilgi Evleri ve Gençlik Merkezi’nde yaz okulu kayıtları başlıyor. Üniversiteye hazırlık, LGS ve yaz okulu kursu olarak 3 farklı bölümde açılacak kursların kayıtları 29 Mayıs tarihinden itibaren Çayırova Belediyesi Kültür Merkezleri ve Bilgi Evleri’nden yapılacak.

Çayırova Belediyesi Bilgi Evleri’nde 8. sınıf öğrencileri için Yaz Okulu LGS hazırlık kursu açılıyor. Kurslarda Türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler, İngilizce ve rehberlik dersleri yer alacak. Ayrıca konu anlatımı ve etüt soru çözümü ile öğrenciler LGS kursuna bilgi evlerinde hazırlanacak. Çayırova Belediyesi öğrencilere farklı kurs seçenekleri de sunuyor. Belediye yaz okulundaki kurslar arasında Kur’an-ı Kerim, zeka oyunları, okuma-yazma, eğlenceli matematik, sokak oyunları, eğlenceli bilim, gitar, resim, bağlama, melodika ve keman dersi yer alıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 05 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı