Petrol Ofisi yeni reklam filmini yayınladı

TÜRKİYE’DE HER GEÇEN GÜN DAHA FAZLA İLGİ GÖREN KADIN FUTBOLUNDA FENERBAHÇE VE GALATASARAY TAKIMLARINA SPONSORLUK DESTEĞİ VEREN PETROL OFİSİ GRUBU, KADIN FUTBOLCULARIN POTANSİYELLERİNE VE OLUŞTURABİLECEKLERİ ETKİYE VURGU YAPMAK ÜZERE YENİ REKLAM FİLMİ “GÜCÜMÜZ ONLARLA”YI YAYINLADI.

KÜLTÜR SANAT 05.05.2023, 12:40
Petrol Ofisi yeni reklam filmini yayınladı

Türkiye’de her geçen gün daha fazla ilgi gören kadın futbolunda Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarına sponsorluk desteği veren Petrol Ofisi Grubu, kadın futbolcuların potansiyellerine ve oluşturabilecekleri etkiye vurgu yapmak üzere yeni reklam filmi “Gücümüz Onlarla”yı yayınladı.

Türk sporunun önde gelen kulüplerinden Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kadın futbol takımlarına verdiği destekle kadın futbolunda önemli bir rol üstlenen Petrol Ofisi Grubu, yayınladığı reklam filmi ile kadın futbolcuların saha içindeki itici gücü olarak “Gücümüz Onlarla” diyor. Petrol Ofisi’nin TV, outdoor ve dijital kanallarda yayınladığı yeni reklam kampanyasında, sponsor olduğu Fenerbahçe Petrol Ofisi ve Galatasaray Petrol Ofisi kadın futbol takımlarının farklı iki takımla yaptığı maçlardaki zorlu anlar sırasıyla ekrana geliyor. Kadın futbolcular maçın kırılma anlarında formalarının göğsünde yer alan kurda dokunarak içlerindeki gücü açığa çıkarıyor ve zor anların üstesinden geliyorlar.

“Güç onlarda, gücümüz onlarla”

Futbolun “iyi” yanlarını ortaya koyan kadın futbolunun hem toplumların gelişimi hem de spor ekonomisinin sağlıklı ilerleyişi açısından çok önemli avantajlar sunduğunu söyleyen Petrol Ofisi Grup CMO’su Sinan Seha Türkseven açıklamasında, “Kadının güçlendirilmesine yönelik yatırımlarını artırmaya devam eden Petrol Ofisi Grubu olarak kadın futbolunun gelişimi için 2022 yılından bu yana Fenerbahçe ve Galatasaray kadın futbol takımlarına sponsor olarak destek veriyoruz. Fenerbahçe ve Galatasaray gibi iki büyük camiayla birlikte spordaki başarının yanında toplumsal farkındalık ve sosyal fayda için çalışmak bizim için çok değerli. Sponsorluk anlaşmamızın yanı sıra formalarında taşıdıkları Petrol Ofisi’nin simgesi “Asena” ile saha içinde de onları yalnız bırakmayıp onların itici gücü olduğumuzu vurguladığımız “Gücümüz Onlarla” reklam filmimizle de ülkemizde kadın futbolunun bilinirliğinin artmasına, bu sayede yeni kadın sporcuların yetişebileceği bir alan oluşturmaya katkı sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mayıs 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı