Bir Zamanlar Çukurova Bu Hafta Var mı? Atv Bir Zamanlar Çukurova 79. Yeni Bölüm Tanıtımı!

Bir Zamanlar Çukurova 78. bölüm yayınlanıyor. İhtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkı konu edinen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu otururken, dizide Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova ve Kerem Alışık gibi isimler rol alıyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile dizi takipçilerini ekran başına toplamayı başarıyor. Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm tanıtımı ekrana geldiğinde haberimize eklenecektir.

MAGAZİN 05.01.2021, 19:31 10.01.2021, 19:01

Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm ekrana gelecek. Dizide Züleyha ve Yılmazın imkansız aşkı anlatılıyor. Yeni bölüm detayları hayranları tarafından merak edilen Bir Zamanlar Çukurova Adanada çekiliyor. Dizi severlerin ilk bölümlerinden beri ilgiyle takip ettikleri Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özetlerini ve yeni bölüm fragmanlarını haberimizde bulabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm fragmanı son bölümün arkasından henüz yayınlanmadı.

Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm 31 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelmezken diziye yeni yıl arası verildi. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü önümüzdeki hafta yayınlanacak mıs sorusunun yanıtı belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova yeni tanıtım yayınlandı yeni bölüm tanıtımında Perşembe tarihi gözüküyor. Dizinin yeni bölümü önümüzdeki perşembe yani 7 Ocak 2021de yayınlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova 78. Son Bölümde Neler Oldu?

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurovada kader kartları baştan dağıtılıyor! Demir ve Müjgan boşanmayı kabul etmiştir. Züleyha ve Yılmaz Adnanı alıp, yeni evlerine yerleşir… Ama kaderin bu aşk üzerindeki hikayesi henüz sona ermemiştir! Mahkemeye birlikte giden Demir ve Züleyhanın arkasından, Kerem Alinin hastaneye götürüldüğü haberi ile fırtına gibi yola çıkan Yılmaz, otomobili ile uçurumdan yuvarlanır! Gözleri önünde gerçekleşen kazanın ardından, Züleyha gözyaşları ve çığlıklar ile yardım için çırpınırken, Demir, ağır yaralı Yılmazı oradan çıkarmak için canını dişine takacaktır! Son bir gayretle, Yılmazı kucaklayarak uzaklaştıkları anda ise otomobil havaya uçacaktır! Adeta bir can pazarı yaşanır ve Demir ile Züleyha, Yılmazı hastaneye yetiştirir! Ağır yaralı olan Yılmaz ameliyata alınırken, haber de Çukurovaya yayılır! Ancak, Müjgan ve Fikrete kimse ulaşamaz! Bu durum Behiceyi bile telaşlandıracaktır! Fekeli ve Züleyha, Demire nasıl teşekkür edeceklerini bilemezler ajanskamu bölüm hikayesine göre uzun bir ameliyat sonrası, Yılmaz gözlerini açacaktır. Olan biteni hayal meyal da olsa hatırlayan Yılmaz da can düşmanına can borçludur! İki ezeli rakip, hastane odasında, birbirlerine hem haklarını helal edecektir, hem de her ikisi de evlatlarını birbirine emanet edecek kadar, eski defterleri kapatacaktır! Tüm bu hengame içinde, Fikret hem Müjgana ihtiyaç duyduğu yakınlığı gösterecektir, hem de Yılmazın mülkleri ile ilgili görüşmelerine devam edecektir. Fikretin hastane ziyaretinde ise şehrin yeni doktoru kendisini beklemektedir! Saniye artık Sevda ile savaşmaktan hiç çekinmez hale gelecektir. Haminne, Sevdaya Hünkarı anlattıkça, evin içinde gerginlik de artacaktır! Savaşın gerilimi artarken, Sevdanın tüm çalışanlarla birlikte mutfağa girmesi ise herkesi şaşkına çevirecektir! Saniye, artık konakta da, Çukurovada da kalmamaya karar verecektir. Tüm bunlar olurken, kader ise İstanbuldan bir gece kara trene binip gelen Züleyha ve Yılmaz ile başlayan, Hünkarı, Fekeliyi, Demiri, Müjganı ve tüm Çukurovayı derinden etkileyen, değiştiren bu hikayede yeni bir sayfa açmak için beklemektedir.

Bir Zamanlar Çukurova Eski Bölümlerde Neler Oldu?

Züleyhanın mevlüt şerbetine eklediği uyku ilacı etkisini gösterip herkes yorgunluktan zannettiği derin bir uykuya dalmıştır. Yılmaz ve Züleyha, onların kaderinin bir parçası olan 3 çocuğu da alıp, ellerinden alınan mutluluğa doğru yola çıkarlar! Bu kaçışta, küçük Adnan, anne ve babasına kavuşurken, Leyla babasından, Kerem Ali ise annesinden ayrılmıştır. Ancak, Züleyha ve Yılmaz, Demir ve Müjganın yaptıkları onca şeyden sonra çocuklarından bir süre ayrı kalmalarına karar vermiştir. Herkes bu kaçışı uyandığında birer mektupla öğrenecektir ajanskamu bölüm hikayesine göre, Fekeli, aynı anda hem oğlunu hem torununu kaybetmenin şokunu yaşarken, Demir ve Müjgan da çocuklarının yokluğunun ardından buldukları mektuplar ile büyük bir öfkeye kapılacaktır. Bunca zamandır, herkesin kaderini değiştiren bu aşk hikâyesi, şimdi mutlu sona doğru yola çıkmıştır.

Züleyhaya evladını bir kez görebilmek için yalvaran ve Kerem Ali ile buluşan Müjgan gitme vakti gelince, sözünden döner! Kucağında bebek ile kaçarken, suya kapılan Müjgan, Züleyhayı hayatının en zor anlarının içine çekecektir! Kerem Ali bir tarafta, Müjgan bir tarafta akıntı ile mücadele ederken, Züleyha yaptığı iyiliğe bin pişman, iki hayatın kaderi ellerinde ne yapacağını şaşırır! O sırada, bilmedikleri şey ise, onları izleyen bir çift göz olduğudur! Demir, Züleyhanın Yılmazla buluşup buluşmadığını öğrenmek için peşine adam takmıştır! Demir, Züleyhaya İstediğini yapmakta serbestsin demiştir ama hala onu sevdiği için çok da üzgündür. Olan biten her şey, eskiden olduğu gibi parlamasına neden olacakken, Sevda onu frenler. Sevda, Demirle yakından ilgilenirken, evin hanımlığına da alışmıştır. Yemek saatinden, yapılacak işlere kadar karar alması onu Saniye ile karşı karşıya getirmeye devam edecektir. Aslında çiftlikte herkes Hünkarın yerine geçmeye çalışıp çalışmadığını anlamak için Sevdayı izlemektedir. Saniye, attığı her adımda Sevdanın karşısına dikilir! Bu durum, Demir ile de gerilmesine neden olacaktır. Demirin, Hünkarın emaneti de olsalar, Sevdaya karşı hiçbir harekete müsemması yoktur. Çiftlikteki günlerinin sayılı olduğuna iyice inanan Gaffur, Şermin ile de daha sık karşılaştıkça, Almanyaya gitmeye iyice ikna olacaktır ajanskamu bölüm özetine göre Onu tek düşündüren bunu Saniyeye nasıl söyleyeceğidir ama ilk kez hayat onun işini kolaylaştırır! Evdeki gerginlik bir nebze sona erince, Adanada kalmaya devam eden Fikret, bir ofis ve bir takım kağıtların peşindedir! Bunlardan henüz haberi olmasa da evden acele ile çıkmasının ardından olanlar yüzünden Yılmaz tekrar Fikrete şüphe ile yaklaşacaktır. Çiftliğe ilk sığındıklarında ve Hünkarın nişanlı olan herkesi evlendirdiğini duyunca, kaçak oldukları ortaya çıkmasın diye kardeşiz diyen Züleyha ve Yılmaz, gece sazlıkta buluşur hasret gidermişti. Yaşanan onca olay, geçen onca zamandan sonra, kaçma planlarının yapmak için yine sazlıkta buluşmaya başlayan iki sevgili, bu kez kesin planlarını hazırlayacaktır. Bir yandan Fekeli bir yandan Demir, Hünkarın katilini bulmak için bir yol ararken, her şeyi bilen Gaffur derdini nerelere söyleyeceğini şaşırır. Bu arada zaman geçmiştir ve 40 mevlidi okunacaktır. Fekeli, 40 yıllık sevdasını gözünün önünden ayırmamaya karar vermiştir. Çiftlikte ise mevlit hazırlıklarında yine gerginlik hakim olacaktır. Sevdanın organizasyona dahil olması, tüm çalışanları rahatsız edecektir! Tüm Çukurova, Hünkara dualarıyla veda ederken, gecenin sonunda yaşanacakları kimse bilmemektedir! Adeta Hünkar giderken, onunla birlikte değişen kaderleri de götürmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova Konusu

Bir Zamanlar Çukurovanın hikayesinde, Adana Çukurovanın en büyük ailelerinden birisi olan Aladağ ailesi merkezde bulunuyor. Kocası öldükten sonra çiftliği ve ticareti tek başına yöneten güçlü kadın karakter Hünkar Aladağın tek oğlu Demirdir. Züleyha ise Aladağ ailesine ait bir yerde çalışan bir işçi kızdır. Demir, Züleyhaya aşık olur fakat bir problem vardır. Züleyha başka birisine aşıktır. Yılmaza... Yılmaz ve Züleyha burada herkese kardeşiz demişlerdir. Bu yüzden Züleyha, Yılmaz aşkından kimsenin haberi yoktur. Demirin Züleyha saplantısı, Hünkarı devreye sokar. Hünkar, Züleyhayı Yılmazın hayatı ile tehdit eder ve sonuç olarak Züleyha istemeye istemeye Aladağ çiftinin gelini olur. Hikaye de tam bu noktanın etrafında gelişiyor.

Yorumlar (0)
13°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 15 Nisan 2021
İmsak 04:47
Güneş 06:18
Öğle 13:09
İkindi 16:52
Akşam 19:50
Yatsı 21:16