Deniz Akalın kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte hayat hikayesi

Juventus Kulübü Başkanı Andrea Agnelli ile olan beraberliğiyle magazin basınını meşgul eden Deniz Akalın'ın mesleği, model olarak biliniyor. 2015 yılında Avrupa'da uzun süre gündem olan çiftin iki kızı bulunuyor. İşte, Deniz Akalın biyografisi...

MAGAZİN 03.05.2023, 21:32
Deniz Akalın kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte hayat hikayesi


Hakkında pek fazla bilgi bulunmayan Deniz Akalın, 2015 yılında iş insanı Andrea Agnelli ile İtalyan magazini tarafından görüntülenince adı kamuoyunda duyuldu. İtalyan basının Yalan Rüzgarı yorumunu yaptığı olayda, Andrea Agnellinin 10 yıllık eşi Emma Winter ile bu nedenle boşandığı ortaya çıkmıştı.

DENİZ AKALININ HAYATI
1983 yılında İstanbulda dünyaya geldi. 2023 yılı itibarıyla 40 yaşındadır.

Notre Dame de Sion ve Üsküdar Amerikan Lisesinden mezun oldu. Lisans eğitimini ABD Princeton Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünde tamamladı. Yüksek lisansını İtalya Bocconi Üniversitesinde yaptı.Bir dönem Londrada ünlü müzayede evi Christieste çalıştı. Four Seasons Otellerinde çeşitli görevlerde bulundu.

Deniz Akalının ilk evliliğinden bir kızı bulunuyor. İkinci evliliğini 2023 yılında iş insanı ve Juventus Kulübü Başkanı Andrea Agnelli ile yaptı. 2015 yılından beri Andrea Agnelli olan birlikteliğinden ise Livia Selin ve Vera Nil adlarında iki kızı bulunuyor.

Sosyal paylaşım sitesi Instagramda @d.e.n.i.z.a.k.a.l.i.n kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mayıs 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı