Gaga Bulut'un Son Durumu 2023! Gaga Bulut Nerede? Gaga Bulut Kimdir?

Gaga Bulut'un Son Durumu 2023! Gaga Bulut Nerede? Gaga Bulut Kimdir?

MAGAZİN 02.10.2023, 12:54
Gaga Bulut'un Son Durumu 2023! Gaga Bulut Nerede? Gaga Bulut Kimdir?

Gaga Bulut olarak bilinen sosyal medya fenomeni Bulut Altuğ kimdir? Şuanda nerede? Neden haber alınamıyor?

Gaga Bulut Cezaevinde Mi?

Gaga Bulut, 29 Eylül Cuma günü izinli olarak Şakran Cezaevi’nden çıktı. Çıkar çıkmaz soluğu sosyal medyada aldı.

Yaptığı Tiktok canlı yayınında, hapisten tahliye olmadığını, 1 hafta izinli olarak çıktığını, normal şartlarda 27 Ekim gününde tahliye olacağını, ancak cezaevi memurunun kendisine, 3 ay daha cezasının uzatıldığını söylediğini takipçilerine belirtti.


Gaga Bulut Hapisten Ne Zaman Çıkacak?

Özellikle evli ve yaşı yüksek Gay erkeklere yaptığı telefon şakaları ve ifşaları ile gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Gaga Bulut, 27 Ekim Cuma günü tahliye olacak. Ancak açılan farklı davalardan dolayı, 2024 Ocak ayında hapisten çıkabilir.

Kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Bulut Altuğ, henüz kesin olarak ne zaman hapisten çıkacağını bilmediğini, ama en kısa zamanda kesin çıkış sonucunu paylaşacağını söyledi.


Gaga Bulut Neden Hapse Girdi?

Gaga Bulut adıyla tanınan fenomen Bulut Altuğ, gay erkeklerin kendisine gönderdiği müstehcen fotoğraf ve videoları sosyal medya hesabında paylaştığı ve bu görüntüler karşılığında şantaj yaptığı iddiasıyla gözaltına alınmıştı.
Yayınlarında, kendisine müstehcen görüntüler gönderen erkeklere, sokak hayvanlarına mama alması karşılığında bu görüntüleri kaldıracağını söyleyen Gaga Bulut, bunu kabul etmeyenleri Gaga Bulut Instagram hesabında ifşa etmişti.

Gaga Bulut Kimdir?

Sosyal medya dünyası, yıldızlarıyla her gün yeni isimlerle zenginleşiyor. Bu isimlerden biri de Gaga Bulut. Peki, Gaga Bulut kimdir ve neden bu kadar dikkat çekiyor?

Gaga Bulut, aslında gerçek adıyla Bulut Altuğ. 27 yaşındaki bu genç isim, Vanlı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Sosyal medya platformlarında fenomen olma yolculuğuna atılmadan önce, ailesinin yanından ayrılarak İzmire taşındı.

Gaga Bulutun İzmir Macerası

İzmire yerleştikten sonra Gaga Bulut, sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı içeriklerle kısa sürede tanınmaya başladı. Ancak ün kazanmanın getirdiği sorumlulukları taşımak yerine, tartışmalı videolarla gündeme gelmeyi tercih etti.

2018 Ekim ayında İzmirde iki erkek çocuğu 100 lira karşılığında öpüştürdüğü bir videoyu sosyal medya hesaplarında yayınladı. Bu video, toplumun genel ahlak kurallarını çiğnemekle suçlandı ve Bulut Altuğ, 17 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Ancak daha sonra serbest bırakıldı.

Gözaltına Alınma Olayı

Gaga Bulut, hayatının farklı dönemlerinde de sık sık gündeme geldi. Son olarak, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından takibe alındı.

"iamgagabulut" adlı Instagram hesabından toplumun genel ahlakına aykırı içerikler paylaştığı tespit edildi. Ayrıca, Telegram adlı sosyal medya uygulaması üzerinden cinsel içerikli videolar paylaşarak şantaj yapmakla suçlandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı