Kuruluş Osman 55. Bölüm full izle

Kuruluş Osman dizisinin 55. bölümü ekranlarındaki yerini aldı. 21 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin son bölüm tek parça full youtube canlı izleme linki

MAGAZİN 21.04.2021, 23:54

Kuruluş Osman 55.Bölüm ful ltek parça canlı kesintisiz youtube izleme linki  hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 14 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi.

Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez ve Ragıp Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta izleyicilerde büyük heyecan uyandırdı

Her bölümüyle çok konuşulan rekortmen dizi Kuruluş Osman dizisinin 55.bölümü yayınlandı. Kuruluş Osman dizisinin son bölümüne; “Cenk ne kadar büyük olursa zafer de o kadar büyük olur! sözleri damga vuruyor. İşte 21 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman dizisi 55. bölüm…

Kuruluş Osman dizisi 54.bölümde ne olmuştu?

Kurduğu oyunla Dündar Bey’in İnegöl Kalesi’nden kaçarak kendisine gelmesini sağlayan Osman Bey, amcasını obaya getirir. Dündar Bey’i Papa’nın ajanları Süleyman ve Melik’le yüzleştiren ve ihanetlerini tek tek itiraf ettiren Osman Bey, hainin cezasının tez elden verilmesine hükmeder.

Kayı Obası’ndaki bu iç hesaplaşmadan faydalanmak isteyen Nikola, Söğüt’e baskın yapmak için kuvvetlerini harekete geçirir. Papa’nın ajanlarının sağladığı istihbaratla Söğüt’ün altına kazılmış tünelleri kullanmayı hedefleyen Nikola, Togay’ın yokluğunda bölgedeki hakimiyeti ele geçirmeyi hedeflemektedir.

Konya’da Geyhatu’dan yeni talimatlar alan Togay, uç bölgesine dönerek planını uygulamaya koyar. Nikola’nın planladığı saldırının istihbaratını alan Osman Bey ise Söğüt’ün düşmesine engel olmak için yeni bir strateji belirler. Söğüt’e baskına giden Bizans kuvvetlerinin karşısına dikilen Osman Bey, Nikola’yla kozlarını paylaşmak üzere canını ortaya koyar!niz link.

Kuruluş Osman dizisinin 55 bölümü ekranlarındaki yerini aldı. 21 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin son bölümü büyük beğeni topladı. İşte Kuruluş Osman dizisi 55. bölümünü tek parça full kesintisiz canlı izleme linki…

Kuruluş Osman dizisi 55.bölüm atv izle

Kuruluş Osman dizisi 55.bölümü tek parça olarak izleyebileceği

Kuruluş Osman Son Bölüm Atv Dizi İzle  Özeti

Nikolanın Söğüte yapmayı planladığı baskını boşa çıkaran ve savaş meydanında Bizans ordusunun karşısına dikilen Osman Beyin bu hamlesi, uç bölgesinde dengeleri bir kez daha değiştirir.

YARHİSAR HALKI OSMAN BEYE SIĞINIYOR

Moğolların baskısı nedeniyle ağır vergiler koyan Yarhisar, Tekfurunun gaddarlığı, Yarhisar halkının Osman Beye sığınmasına neden olur. Togayın sığınmacıların geri gönderilmesini talebini reddeden Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakının yeniden kurulmasına neden olur.

MALHUN HATUN, OSMAN BEYLE BİRLİKTE SAVAŞMAK İSTİYOR

Osman Beye karşı kendi nökerlerinin yanında Bizans askerlerinin de emrine verilmesini sağlayan Togay, Kayı Obasına karşı büyük bir harekat planlarken; bu savaşta Osman Beyin yanında yer almak isteyen Malhun Hatun babası Umur Beyle karşı karşıya gelir.

CERKUTAYIN AKIBETİ NE OLACAK?

Osman Bey, Nikolaya karşı çıktığı savaş meydanından nasıl bir sonuçla dönecek? Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakına karşı nasıl tedbir alacak? Yarhisar halkının Kayı Obasına sığınması uç bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek? Dündar Beyin ölümü obada neleri değiştirecek? Osman Beye destek olmak isteyen Malhun Hatun, babası Umur Beyi ikna edebilecek mi? Togay, Kayı Obasına saldırmak için nasıl bir oyun kuracak? Nikola, Moğolları ittifaka nasıl ikna edecek? Söğüt harekatında kritik rol oynayan Cerkutayın akıbeti ne olacak?

Kuruluş Osman dizisinin konusu nedir? Atv dizi izle

Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 450 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman dizisi oyuncuları kimdir?

 • Osman – Burak Özçivit
 • Bamsı – Nurettin Sönmez
 • Dündar – Ragıp Savaş
 • Gündüz – Emre Basalak
 • Bala Hatun – Özge Törer
 • Selcan Hatun - Didem Balçın
 • Tergen Hatun - Zeynep Tuğçe Bayat
 • Aygül – Buse Arslan Akdeniz
 • Ayşe Hatun – Açelya Özcan
 • Boran – Yiğit Uçan
 • Kongar – Burak Çelik
 • Cerkutay – Çağrı Şensoy
 • Abdurrahman – Celal Al
 • Dumrul – Tolga Akkaya
 • Hazal Hatun – Yeşim Ceren Bozoğlu

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 15 Mayıs 2021
İmsak 03:53
Güneş 05:39
Öğle 13:05
İkindi 17:01
Akşam 20:22
Yatsı 22:00