Kuruluş Osman 56. Bölüm full izle

Kuruluş Osman dizisinin 56. bölümü ekranlarındaki yerini aldı. 28 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin son bölüm tek parça full youtube canlı izleme linki

MAGAZİN 28.04.2021, 23:25

Kuruluş Osman 56.Bölüm ful ltek parça canlı kesintisiz youtube izleme linki  hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 14 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi.

Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez ve Ragıp Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta izleyicilerde büyük heyecan uyandırdı

Her bölümüyle çok konuşulan rekortmen dizi Kuruluş Osman dizisinin 56.bölümü yayınlandı. Kuruluş Osman dizisinin son bölümüne; Osman Bey, Malhun Hatun’u da desteğiyle Bizans-Moğol ordusunun karşısına çıkar. İşte 28 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman dizisi 56. bölüm…

Kuruluş Osman dizisi 55.bölümde ne olmuştu?

Nikola’nın Söğüt’e yapmayı planladığı baskını boşa çıkaran ve savaş meydanında Bizans ordusunun karşısına dikilen Osman Bey’in bu hamlesi, uç bölgesinde dengeleri bir kez daha değiştirir. Moğolların baskısı nedeniyle ağır vergiler koyan Yarhisar, Tekfuru’nun gaddarlığı, Yarhisar halkının Osman Bey’e sığınmasına neden olur. Togay’ın sığınmacıların geri gönderilmesini talebini reddeden Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakının yeniden kurulmasına neden olur. Osman Bey’e karşı kendi nökerlerinin yanında Bizans askerlerinin de emrine verilmesini sağlayan Togay, Kayı Obası’na karşı büyük bir harekat planlarken; bu savaşta Osman Bey’in yanında yer almak isteyen Malhun Hatun babası Umur Bey’le karşı karşıya gelir.

Kuruluş Osman dizisinin 56 bölümü ekranlarındaki yerini aldı. 28 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin son bölümü büyük beğeni topladı. İşte Kuruluş Osman dizisi son bölümü tek parça full kesintisiz canlı izleme linki…

Kuruluş Osman dizisi 56. son bölüm atv izle

Kuruluş Osman dizisi 56.bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kuruluş Osman dizisi 56.son bölüm özeti?

Osman Bey, Malhun Hatunun da desteğiyle Bizans-Moğol ordusunun karşısına çıkar. Türk obalarının ölüm kalım savaşına sahne olan savaşta Savcı Bey, Kalonoz tarafından haince sırtından hançerlenir.

UMUR BEY, MALHUN HATUNU SÜRGÜNE YOLLUYOR

Çevre tekfurlardan asker toplayan Nikola, Malhun Hatunun Osman Beyle savaşmasına karşılık olarak Umur Beyin obasına baskın düzenlemeyi planlar. Umur Bey ise Nikola ilişkilerini düzeltmeye çabalarken, emrine karşı çıkan kızı Malhun Hatunu ağabeyinin yanına sürgün etmeye karar verir.

OSMAN BEY MOĞOLLARA VERGİ VERECEK Mİ?

Bizans-Moğol ittifakını bozmanın yollarını arayan Osman Bey, sürpriz bir strateji geliştirir. Moğollara vergi vermeyi kabul ederek Togayla anlaşan Osman Bey herkesi şaşırtırken, emrine verilen nökerlerle güçlenen Togay uç bölgesinde hakimiyetini pekiştirmek için bu durumu fırsata çevirmeyi planlar.

SAVCI BEYİN AKIBETİ NE OLACAK?

Savaşta ağır yaralanan Savcı Beyin akıbeti ne olacak? Kayıların Bizans-Moğol ordusuna karşı giriştiği savaş nasıl sonuçlanacak? Osman Beyin Moğol-Bizans ittifakını bozmak için kurduğu oyun nasıl sonuç verecek? Osman Bey, Umur Beyin Malhun Hatunu uç bölgesinden göndermesine ne tepki verecek? Bölge tekfurlarından asker toplayan Nikolanın yeni hamlesi ne olacak? Togay, Osman Beyin vergi ödeme kararına karşı nasıl pozisyon alacak?

Kuruluş Osman dizisinin konusu nedir? Atv dizi izle

Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 450 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman dizisi oyuncuları kimdir?

 • Osman – Burak Özçivit
 • Bamsı – Nurettin Sönmez
 • Dündar – Ragıp Savaş
 • Gündüz – Emre Basalak
 • Bala Hatun – Özge Törer
 • Selcan Hatun - Didem Balçın
 • Tergen Hatun - Zeynep Tuğçe Bayat
 • Aygül – Buse Arslan Akdeniz
 • Ayşe Hatun – Açelya Özcan
 • Boran – Yiğit Uçan
 • Kongar – Burak Çelik
 • Cerkutay – Çağrı Şensoy
 • Abdurrahman – Celal Al
 • Dumrul – Tolga Akkaya
 • Hazal Hatun – Yeşim Ceren Bozoğlu
Yorumlar (0)
24°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 14 Mayıs 2021
İmsak 03:54
Güneş 05:40
Öğle 13:05
İkindi 17:00
Akşam 20:21
Yatsı 21:59