Melek Mosso yaşadığı zor yılları böyle anlattı

1988 yılında Kayseri'de doğdu, , ilkokul ve ortaokulu Denizli'de okudu, , üniversite eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü'nde tamamladıktan sonra İstanbul'a geldi. 2018'de söz ve müziğini kendisinin yaptığı ilk teklisini çıkaran Melek Mosso, katıldığı programda tüm samimiyetiyle çocukluğunu anlattı. İşte ünlü şarkıcının ağzından yaşadığı o zor yıllar...

MAGAZİN 02.05.2023, 21:37
Melek Mosso yaşadığı zor yılları böyle anlattı

Son dönemin başarılı kadın vokallerinden Melek Mosso, Ceyda Düvencinin sunuculuğunu yaptığı Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. "Hiç çocuk olmadım, keşke o kadar çabuk büyümeseydim" diyen ünlü şarkıcı, çocukluk yıllarında yaşadığı çaresizlikleri anlattı.
Kardeşimi ben büyüttüm. Annemle babam çalışıyordu. Hiçbir zaman çocuk olmadım ben. Keşke o kadar çabuk büyümeseydim. Ben yedi yaşında büyüdüm. Denizliye taşındığımızda beş yaşındaydım, bakıcı bakıcı geziyorduk annemle babam çalıştığı için.
Bir gün bakıcının kızı, kardeşimin gözüne yanan bir çubuk soktu. Kadın zaten bizi dövüyordu ve odaya kilitliyordu. Şu an o yıllarımla barıştım ama aklıma gelen ilk şey kardeşime zarar verilmiş olması, birinin beni dövmesi, kardeşimi dövmesi ve kilitliyor. Ne bir su var, ne tuvalet var ve seni bırakıp gezmeye gidiyor. İnsanca bir davranış değil, korkunç. Hatırladığım en kötü anım bu.
Annesinin çözümsüz kaldığını belirten Melek Mosso, Anneme Ben Süleymana bakarım, bizi çok dövüyor, aç bırakıyor dedim. Annem çok ağladı, çok üzüldü. Ne yapacağını bilemedi, imkansızlıklar var. Annemin iki çocuğu var, işe gitmek zorunda. Annem de Tamam dedi, beni en çok büyüten şeylerden biri işte. Kadın çözümsüzlüğün içinde, akrabalara koşuyor, akrabalar bize bakmıyor, komşu Ben bakamam diyor. Ben evde kardeşime bakmaya başladım" ifadelerini kullandı.
CNNTÜRK 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 05 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı