Survivor’da kim diskalifiye edildi?

Survivor’da kim diskalifiye edildi 10 Nisan 2023? Survivor’dan kim, neden kovuldu? Survivor 2023’te diskalifiye şoku

MAGAZİN 10.04.2023, 19:28
Survivor’da kim diskalifiye edildi?

Survivor’da daha önce hiç görülmeyen bir diskalifiye şoku yaşanıyor. Survivor 2023’ün 65. Bölümü 10 Nisan Pazartesi akşamı TV8 ekranlarında seyirciyle buluşacak. TV8’de yayınlanan bölüm fragmanında ise Acun Ilıcalı’nın sözleri izleyenleri büyük şoka uğratıyor. Bir ismin diskalifiye olduğunu belirten Acun Ilıcalı yarışmacıyı arkadaşları ile vedalaşmadan adadan gönderiyor. Peki, Survivor’da kim diskalifiye oldu? 10 Nisan Survivor’dan kim, neden atıldı? İşte detaylar…


10 Nisan’da yayınlanan Survivor 2023’ün 65. bölümünde hem yarışmacılar hem de izleyiciler belki de daha önce hiç yaşanmayan bir olaya sahne oluyor. TV8’in sahibi ve Survivor’un da sunucusu Acun Ilıcalı ada konseyinde oldukça sert sözler kullanarak bir yarışmacının diskalifiye edildiğini söylüyor. Yarışmanın takipçileri ise fragmanın yayınlanmasından itibaren ‘Survivor’da kim diskalifiye oldu? 10 Nisan Survivor’dan kim, neden atıldı?’ araştırması yapıyor…

SURVİVOR 2023’TE DİSKALİFİYE ŞOKU 
Survivor 2023 tüm hızıyla devam ederken 10 Nisan akşamı 65. Bölümü ile seyirci karşısına çıkıyor. Yeni bölüm fragmanında yarışmacıların ada konseyinde yer aldığı görülürken, Acun Ilıcalı bir yarışmacının Survivor’dan atıldığını söylüyor.

Acun Ilıcalı Survivor ada konseyinde "Hayretler içerisindeyim. Bunu yapanı görmedim biliyor musunuz? Bugün yaşadığımız olay bana göre Survivorda çok çok nadir görebileceğimiz bir olay.

Bencil olmamak zorundasın, kendini düşünemezsin. Sen başkaları için bir şey yapan biri misin genelde nasıl birisisindir?

Ben kendime ders vermeyi kaçırmışım. Bu arkada bir meşalen var ya, onu almana da gerek yok. Çok teşekkür ediyoruz. Survivora renk kattın. Şimdi arkadaşlarınla vedalaşmadan ayrılabilirsin" ifadelerini kullanıyor.

10 NİSAN SURVİVOR’DA KİM DİSKALİFİYE OLDU? 
10 Nisan Pazartesi akşamı Survivor’dan diskalifiye olan isim akşam saatlerinde belli olacak.

SURVİVOR’DA SON DURUM NE, ELEME ADAYI KİMLER? 
Ünlüler ve gönüllüler takımı, 9 Nisan Pazar akşamı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununa çıktı. Oyunu kazanan dokunulmazlığın yanı sıra yemek ödülünü de elde etti. Kadınlar müsabakasını kazanan gönüllüler oldu ve erkekler yarışını da mavi takım aldı ve dokunulmazlık gönüllülerin oldu.

Survivorda haftanın ilk eleme adayı gönüllüler takımından Gizem seçilmişti. İkinci aday ise dün gece yapılan oylama sonucu Buse oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı