İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Flaş Karar!

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından boykot kararı alındı! Tüm okullara duyuruldu! İsrail mallarına karşı olan boykota teker teker İl Milli Eğitim Müdürlükleri de dahil oluyor.

MEB 07.11.2023, 15:36
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Flaş Karar!

İsrail’in Gazze’ye olan saldırılarında haksızca öldürülen onlarca insanın çocuk, kadın, yaşlı demeden öldürülmesi tüm dünyayı ayağa kaldırıyor. Bu duruma kayıtsız kalamayan Türk milleti de boykot ile İsrail’i kınamaya devam ediyor. Tüm Türkiye’de çığ gibi katlanarak büyüyen boykot çalışmalarına teker teker İl Milli Eğitim müdürlükleri bunlarla beraberde okullar dahil oluyor. İşte yeni bir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden tüm okullarda boykot kararı! İşte tüm detaylar...

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğünden boykot kararı!

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl içerisindeki tüm okullarda İsrail malı satışlarının yapılmaması ile boykota katıldıklarını belirtti.

Sosyal Medya hesabı üzerinden açıklama yaparak boykotu ilan eden Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü açıklamalarında;

"İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı tüm okul ve kurumlarımızda boykot edilen ürünler satın alınmayacak ve satılmayacaktır. Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Filistin’de yaşanan zulme karşı boykot çağrısına destek veriyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Mehmet Şakir Efendi 3 hafta önce
Diğer il milli eğitim müdürlüklerinde de alınsın.
kantinlerde israil malı satılmasın. Yurtlara israil malı ürünler girmesin.
Müstecir ve tedarikçilerden talep edilsin.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Kasım 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı