İl milli eğitim müdüründen öğretmenlere indirim müjdesi!

İl milli eğitim müdüründen alkışlanacak hareket! Öğretmenler Günü’ne özel indirim...Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi, il milli eğitim müdürü özel indirim içeren bir protokol imzaladı...

MEB 20.11.2023, 14:11
İl milli eğitim müdüründen öğretmenlere indirim müjdesi!

24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel indirimlere bir yenisi daha eklendi. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında örnek bir uygulamaya imza attı. Müdür Tatlı, öğretmenler günü nedeniyle bazı kurum ve firmaları kapsayan indirim kampanyaları düzenlenmesine ilişkin esnafla protokol imzaladı.
Öğretmenlere Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nden destek geldi. 24 Kasımda öğretmenlere yönelik indirim kampanyalarının düzenlenmesi için Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı arasında indirim protokol imzalandı.

İNDİRİM KAMPANYASI ESNAFA DUYURULDU
Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem “İndirim kampanyası Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı’nın girişimleriyle ortaya çıktı. Tüm Öğretmenlerimizin Gününü şimdiden kutluyorum. Eli öpülesi öğretmenlerin kutsallığına inanıyorum. Bu samimi bir duygudur. Bu indirim kampanyasını Milli Eğitim Müdürlüğümüzle değerlendirip esnaflarımıza duyuru yaptık. Esnaflarımızda bu indirim kampanyasına katkı yapacaklardır. Esnafımıza şimdiden kampanyaya destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı