İl Milli Eğitim Müdürünün Sendika Paylaşımına Büyük Tepki

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç SÜNNETÇİ'nin Sendika ile ilgili yaptığı paylaşım büyük tepki topladı.

MEB 04.02.2023, 23:03
İl Milli Eğitim Müdürünün Sendika Paylaşımına Büyük Tepki

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç SÜNNETÇİnin Promosyon görüşmeleri için Eğitim Bir Sen Şubesni ziyaretinmin ardından yaptığı paylaşım büyük tepki topladı.

Sünnetçi yaptığı paylaşımda Promosyon görülşmlerinde muhataplarının tek yetkili sendika olan Eğitim Bir Sen Sendikası ile görüştüklerini açıkladı .

İşte tepki çeken İl Müdürünün o pylaşımı: 

Hirriyetçi Eğitim Sen Manisa Şube Başkanı Hakdun BİLGİ il milli eğitim müdürünün bu pylaşımına büyük tepki gösterdi ve konunun Bakanlık tarafından incelenmesinin istedi 

iİşte sosyal medyadan yaptığı o paylaşım: 

Sayın Milli Eğitim Müdürü @miracsunnetci  bu tweet size mi ait? (Umarım değildir) Eğer doğruysa tüm eğitim çalışanlarının değil muhatabı olduğunuzu söylediğiniz zümrenin müdürüsünüz demektir.

@tcmeb in konuyla alakalı inceleme yapmasını talep ediyoruz.

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (2)
Haydar 1 yıl önce
Nerenize battı acaba?
fatih 1 yıl önce
Okul müdürleri, il müdürleri nasıl müdür oluyorlar? Eğitim Bir-Sen sayesinde. Dikkat ederseniz müdürlerin çoğu edebiyatçı ya da ilahiyatçı. Bu da apayrı incelenmesi gereken vaka. Başka branştan kişi mi yok. Eğitim Bir-Sen'in desteğiyle atanmış çoğu müdür hep gösterişçi, iyi birer reklamcı. Aslında onlar reklam sektöründe olmalıydılar. Yazık etmişler kendilerine
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 26 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı