İsmail KONCUK'tan Bakan Özer'e Çadır Tepkisi

Milli Eğitim Bakanlığının Bursa İl Milli Eğitim Müdürü ile başlattığı soruşturmayla ilgili İyi Parti Adana Milletvekili İsmail KONCUK'ta Milli EĞitim Bakanı Mahmut ÖZER'e tepki geldi.

MEB 11.03.2023, 22:48
İsmail KONCUK'tan Bakan Özer'e Çadır Tepkisi

Milli Eğitim Bakanlığının Bursa İl Milli Eğitim Müdürü ile başlattığı soruşturmayla ilgili İyi Parti Adana Milletvekili İsmail KONCUKta Milli EĞitim Bakanı Mahmut ÖZERe tepki geldi. 

Kamuoyuna Yansıya Bakanlığın Gaziantepten Meslek Lisesinden satın aldığı çadırlara Bursada yaptırılmış gibi Bursadaki Meslek Lisesinin logosunun baştırışldığı iddiaları üzerine MEB Bursa İl Milli Eğiim Müdür Serkan GÜR ve sorumlular hakkında hem inceleme hem de sorulturma başlatıtığını açıklamıştı. 

Kamuoyunda büyük tepki çeken olayın ardından İyi Parti Adana Milletvekili İsmail KONCUK sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Milli EĞitim Bakanı Mahmut ÖZERe tepki gösterdi. 

İşte o paylaşım: 

MEB deprem bölgesine çadır göndermek için Gaziantep ilinden Meslek Lisesi üzerinden çadır satın alıyor. Bin km yol katederek, Bursa Meslek lisesinde logo bastırıyor ve reklam filmi çekerek kamuoyuna duyuruyor. Meslek liselerini bu hale kim getirdi? Sn @prof_mahmutozer Rezalet!

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı