''Mahmut Özer son dönemin en parlak bakanlarından biri..''

''Mahmut Özer son dönemin en parlak bakanlarından biri..''

MEB 09.04.2023, 19:02
''Mahmut Özer son dönemin en parlak bakanlarından biri..''

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Ordu 1. sıradan milletvekili adayı oldu. Bu minvalde Ziya Selçukun yerine gelen Mahmut Özer, Milli Eğitim Bakanlığına veda edecek.

Nagehan Alçı, Haberturk Tv canlı yayınında Mahmut Özere övgü dolu sözlerde bulundu.

Son dönemin en parlak bakanlarından biri

Nagehan Alçı, Mahmut Özer hakkında: Mahmut Özer Ordu 1. sıradan aday oldu. Sn. Özeri son dönemin en parlak bakanlarından biri olarak görüyorum. Bunu yazılarımda da belirtiyorum. Mahmut Özerin Milli Eğitim Bakanlığına gelmesi ciddi bir fark yarattı. Sakin, sessizce, çok fazla polemiğe girmeden, o bürokrat titizliğiyle çok güzel adımlar attı. Çok kararlı bir şekilde okulları açtı. Deprem bölgesinde bu kadar büyük bir türbülans yaşandı, en kısa sürede bütün okulların açılması için, deprem bölgesindeki okullar dahil çalıştı. ifadelerini kullandı.


Hakikaten Mahmut Özere helal olsun yaptıklarıyla..

Nagehan Alçı yaptığı yorumda üst üste helal olsun dedi. Cümlelerini bu şekilde sonlandırdı: Ben helal olsun demek istiyorum. Milli Eğitim Bakanlığı açısından bir kayıp olur yeniden Cumhur ittifakı iktidara gelirse. Ama bakanları kabineye alma stratejisi kapsamında şaşırtıcı değil. Ama bir kere daha söylüyorum. Hakikaten Mahmut Özere helal olsun yaptıklarıyla..

Nagehan ALÇI / Haberturk

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 03 Ekim 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı