MEB'DE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ATAMASI

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, o ilimize İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı

MEB 06.10.2023, 18:03
MEB'DE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ATAMASI

İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Emrullah Aydın, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Emrullah Aydın, İstanbul ilçelerinde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünde çeşitli idari görevler üstlenmişti.

Emrullah Aydın Kimdir?
1970 yılında Erzurumun Oltu ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Oltuda, Orta ve Liseyi İskenderun İmam Hatip Lisesinde okuyan Aydın, 1994 yılından Erzurum Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Coğrafya bölümünden mezun oldu.

Yüksek tahsilini Aydın Üniversitesi Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim alanında tamamlayan Aydın, 1995 yılında Esenler İbrahim Turhan Lisesinde göreve başladı. Bahçelievler, Bakırköy gibi ilçelerde idari görevlerde bulunan Aydın, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Ar Ge biriminde çalıştı ve 2014 yılında Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu.

STK ve gönüllü oluşumlarda aktif olduğu bilinen Aydın; Milli Gençlik Vakfı, Andolu Gençlik Derneği, İstanbul Sivil Anayasa Platformu, İstanbul Gönüllü Teşekküller gibi kuruluşların yanında 2005-2014 yılları arasında Eğitim Bir Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı vazifesini de yerine getirdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 27 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı