MEB'de İl Müdürü Ataması

Milli Eğitim Bakanlığı'nda İl Milli Eğitim Müdürü Atamaları Devam Ediyor... Kağıthane İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Yasin Gülşen, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Olarak Atandı

MEB 30.08.2023, 17:45
MEB'de İl Müdürü Ataması

Milli Eğitim Bakanlığı,  İl Milli Eğitim Müdürü atamalarına devam ediyor. Son gelen haberlere göre, Kağıthane İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Yasin Gülşen, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

YUSUF YASİN GÜLŞEN KİMDİR?

Yusuf Yasin Gülşen, Kırşehir Milli Eğitim Müdürüdür. Kağıthane İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Yasin Gülşen, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Yusuf Yasin Gülşenin dikkat çeken Zil yok, sorumluluk var” projesi nedir?

Dünya Bültenin haberine göre; Müdür Yasin Gülşen, “Okulumuz Bahçelievler’in en önemli okullarından, öğrencilerimizin başarı oranı çok yüksek. Burada okuyan birçok öğrenci en iyi bölümlere yerleşiyor. Öğrencilerimize eğitimi ve hayatı birlikte öğretiyoruz. Bu uygulamayla da amacımız; öğrencilerimizde sorumluluk bilincini arttırmak. Ayrıca bildiğiniz gibi üniversitede de ders zili yok. Bu yüzden biz de şimdiden onları buna alıştırıyoruz. Biz öğrencilerimizi üniversite sınavına değil, üniversiteye hazırlıyoruz” dedi.

Yorumlar (1)
Haci 1 ay önce
Hay Allah gördün mü
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 03 Ekim 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı