MEB'de İl Müdürü Görevden Alındı

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca Görevden Alındı ve Yerine Atama Yapıldı...

MEB 24.10.2023, 16:59
MEB'de İl Müdürü Görevden Alındı

Mersin il milli eğitim müdürü olarak görev yapan Adem Koca, görevden alındı. Yerine ise önceki dönem Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmış olan Fazilet Durmuş atandı.

FAZİLET DURMUŞ KİMDİR?
Fazilet Durmuş 1976 yılında Ordu´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ordu´da tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği Bölümü´nden Fakülte ikincisi olarak mezun oldu.

2012 yılında Okan Üniversitesi İşletme Fakültesinde Eğitim Yönetimi ve Uzmanlığı alanında Yüksek Lisans yaptı ve bölüm birincisi olarak mezun oldu.

1996 yılında Gümüşhanenin Torul ilçesinde göreve başladı. 2008 yılından itibaren okul yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2013 yılında Kocaeli ili Darıca ilçesinde bir yıl görevlendirme Şube Müdürü olarak çalıştıktan sonra 2014 yılı Nisan ayında kadrolu Şube Müdürü olarak Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde, 19.07.2016 tarihinden itibaren Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü olarak Bilecik İlinde görev yapan Fazilet Durmuş, 2018-2021 yılları arasında da Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmıştır.

Yorumlar (1)
mehmet 2 ay önce
soruşturma geçirip görevden alınan fazilet il müdürü mü olmuş.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı