MEB'de İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması

Milli eğitim bakanlığı 2 ilçede müdürlük değişimi yaptı!

MEB 20.11.2023, 23:16
MEB'de İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması

Milli eğitim bakanlığından değişiklik kararı geldi. Milli eğitim bakanlığı göreve devam eden, 2 ilçe milli eğitim müdürünü görevinden değişiklik yapıldı. MEB’den gelen bu değişimlere dikkat çekiyor.

Milli eğitim müdürlüğü 2 ilçede göre değişikliğine gitti. Yaşanan bu görev değişikliği ardından 2 yeni ilçe milli eğitim müdürü atandı. Kütahyada iki ilçe milli eğitim müdürlüklerine yeni atama yapıldı.

MEB’de 2 değişim birden yaşandı!
Hisarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne rotasyon sebebi ile Salim KARABOĞA tayin edildi. Milli eğitim müdürlüğü, boşalan Tavşanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ise Raşit Refik KÜÇÜKKAĞNICI tayin etmiştir.

2016 yılından beri Tavşanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren Salim Karaboğa şaşırtan değişim ile, Hisarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. Yeni görevine başladı.


Ayrıca Salim Karaboğadan boşalan Tavşanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ise Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Raşit Refik Küçükkağnıcı getirildi.

Salim Karabpğa yeni görevine başladı
Salim Karaboğa atanmış olduğu Tavşanlı İlçe Müdürlüğünde göreve başladı. 1964 yılında Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde dünyaya gelen Salim Karaboğa, ilköğrenimini Emet Ashaboğlu İlkokulunda, Ortaöğrenimini Kütahya İmam-Hatip Lisesinde, Yükseköğrenimini Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamlayıp 22 Aralık 1988 tarihinde Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde öğretmen olarak göreve başladı. Aynı ilçede 1993 yılına kadar öğretmen ve yönetici olarak görev yapan Müdür Karaboğa, Eylül 1993 tarihinde Kütahya’nın Şaphane ilçesine öğretmen olarak atandı ve 1995 yılına kadar bu görevde bulundu. Aralık 1995 tarihinde Şaphane İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görevlendirildi. Mart 1998 tarihinde bu göreve asaleten atandı ve Temmuz 2007 tarihine kadar Şube Müdürü olarak görev yaptı. Temmuz 2007 tarihinden 10 Aralık 2012 tarihine kadar Şaphane İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Karaboğa, 10 Aralık 2012 tarihinde Balıkesir İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı ve 15 Haziran 2016 tarihine kadar bu görevi yürüttükten sonra 16 Haziran 2016 tarihinde Tavşanlı İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı