MEB'de yeni İl Milli Eğitim Müdürü ataması!

Burak Fettahoğlu’nun MEB Genel Müdürü olması üzerine yerine atanan yeni Milli Eğitim müdürü Evren Görmüş kimdir?

MEB 13.03.2023, 12:08
MEB'de yeni İl Milli Eğitim Müdürü ataması!

Trabzon’da Milli Eğitim Müdürü Burak Fattahoğlu’nun bakanlıkta görevlendirilmesi sonrasında yeni Milli Eğitim Müdürü’nün kim olacağı merak konusu olmuştu. Buna göre yeni Trabzon Milli Eğitim Müdürü Evren Görmüş oldu. Evren Gözmüş kimdir? Ayrıntılar haberimzide…

Hüseyin Burak Fettahoğlunun MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü olarak görevlendirilmesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Trabzon İl Millî Eğitim Müdürlüğüne, Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Evren Görmüş görevlendirildi.

EVREN GÖRMÜŞ KİMDİR?

1981 yılında Trabzon ili Maçka ilçesinde dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde; yüksek lisans eğitimini Ahmet Yesevi Üniversitesinde eğitim yönetim ve denetim alanında tamamladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mesleğe 2005 yılında öğretmen olarak başladı. Çeşitli okul ve kurumlarda idareci ve öğretmen olarak görev yaptı. Rize Millî Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yaparken Trabzon iline 2022 mayıs ayında, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atandı.
haber61.net

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Kasım 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı