MEB'de Yeni İl Müdürü Ataması

25 Gün önce Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Bülent ALTINTAŞ görevden alındı, Yerine MEB'de daire başkanı olan Serkan GÜR atandı.

MEB 11.09.2021, 14:22
MEB'de Yeni İl Müdürü Ataması

Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’in başka bir kuruma atanmasının ardından boşalan koltuğuna 25 gün önce oturan yeni İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş gece yarısı görevinden alındı.

Görevden alınan Altıntaş’ın yerine Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı Serkan Gür atandı.

dürlüğünde düzenlenen devir teslim töreninde Bülent Altıntaştan görevi teslim alan Serkan Gür Bursa İl Millî Eğitim Müdürü olarak görevine başladı. İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevini devreden Bülent Altıntaş, İl Millî Eğiti Müdürü Serkan Güre yeni görevinde başarılar diledi. Görevi devralan Gür, bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı Altıntaşa teşekkür etti. 
 

Serkan GÜR Kimdir

Yorumlar (2)
Sedat 2 hafta önce
Bu ne hız başımız dönüyor.
Cengiz 2 hafta önce
önceki müdür 1 ay olmadı görevlendirme süresi. yerine gelen 1 ay önce istanbul şube müdürüyken merkezde daire başkanı bir ay sonra il müdürü. bu ne hız.
22°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Eylül 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 13:02
İkindi 16:28
Akşam 19:11
Yatsı 20:31